اوکراین ادعا می کند “جنگ در اروپا” ؛ آسانژ لانگویش در زندان به عنوان بزرگداشت روز جهانی آزادی مطبوعات

اوکراین ادعا می کند “جنگ در اروپا” ؛ آسانژ لانگویش در زندان به عنوان بزرگداشت روز جهانی آزادی مطبوعات

ادوارد اسنودن افشاگر ادعا می کند که ادعای رئیس جمهور بایدن در حمایت از روز جهانی آزادی مطبوعات در حالی که او جولیان آسانژ را تعقیب می کند پوچ است.

الكساندر مرکوریسمجری برنامه “The Alexander Mercouris Show” در YouTube ، برای بحث در مورد آخرین اخبار مربوط به اوکراین به ما پیوست. ولادیمیر زلنسکی ، رئیس جمهور اوکراین با رهبران بدنام ضد روسی کشورهای بالتیک دیدار کرد تا بیانیه مشترک همکاری را امضا کند. زلنسکی در ادامه به الحاق روسیه به کریمه با عنوان “جنگ در اروپا” اشاره کرد ، و همه پرسی را نادیده گرفت که در آن شهروندان کریمه روسیه را به جای کشور مشتری آمریکا اوکراین انتخاب کردند.

دکتر جک راسموس، استاد بخشهای اقتصاد و سیاست در کالج سنت ماری کالیفرنیا ، برای بحث درمورد اقتصاد به ما می پیوندد. دکتر جک روند صعودی اقتصادی را بررسی می کند و بررسی می کند که آیا پویایی ایجاد شده برای حمایت از بهبودی طولانی مدت کافی است یا خیر.

نیل کلارک، روزنامه نگار و پخش کننده ، برای بحث در مورد جولیان آسانژ به ما پیوست. ادوارد اسنودن افشاگر ادعا می کند که ادعای رئیس جمهور بایدن در حمایت از روز جهانی آزادی مطبوعات در حالی که او جولیان آسانژ را تعقیب می کند پوچ است. اسنودن در توئیت خود نوشت: “این امر قانع کننده تر خواهد بود اگر کاخ سفید به سختی به دنبال صدور حکم 175 ساله برای ناشر روزنامه نگاری برنده جایزه از اهمیت جهانی – علی رغم درخواست از هر سازمان مهم مطبوعاتی و حقوق بشر” باشد.

K. J. Noh، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد چین به ما می پیوندد. دولت ترامپ یک گروه جهادی اسلامی اویغور را از لیست رسمی سازمان های تروریستی حذف کرد. این گروه در حملات برجسته در چین شرکت داشت. اکنون ، نئوکان های DC تاریخ این گروه را نادیده می گیرند و به نظر می رسد آنها را در جنگ نامتقارن علیه چین به خدمت می گیرند.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “جنگ اعلام نشده آمریکا” ، برای بحث در مورد روابط ایالات متحده و روسیه به ما پیوست. مقاله ای در نشریه National Interest به چندین نکته اشاره دارد که رئیس جمهور بایدن باید برای تسکین روابط بین دو ابرقدرت هسته ای مورد انتقاد قرار دهد.

جولی هورویتس، وکیل حقوق مدنی و شریک شرکت حقوقی گودمن ، هورویتس و جیمز ، به ما پیوست تا در مورد بحران آب فلینت ، میشیگان صحبت کنیم. پیگرد قانونی در مورد بحران فلینت در حال انجام است ، زیرا ما در مورد طرفین درگیر و موانعی که در تلاش برای تعقیب متهمان ارائه خواهد شد بحث می کنیم.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی ، برای بحث درباره اسرائیل به ما می پیوندد. میهمان ما برای بحث در مورد گزارش دیده بان حقوق بشر که برچسب اشغال اسرائیل در سرزمین های فلسطین را به عنوان آپارتاید نشان می دهد به ما پیوست. همچنین ، ما در مورد تعریف بین المللی آپارتاید و اینکه آیا باید استفاده شود ، بحث می کنیم.

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد یمن به ما پیوست. رئیس جمهور بایدن ادعا کرد که او به جهتی دیگر به یمن می رود ، اما هنوز از جنگ به رهبری عربستان پشتیبانی می کند. همچنین ، ارتش یمن با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین دقیق نظامی که مملو از مواد منفجره است ، در برابر پادشاهی سعودی موفقیت کسب کرده است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]