اعتراضات در شیکاگو ، مینیاپولیس به دلیل قتل های پلیس

اعتراضات در شیکاگو ، مینیاپولیس به دلیل قتل های پلیس

در این قسمت از خطای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان با مهمانان در مورد اعتراضات اخیر در برلین ، سیاست آلمان و Nord Stream 2 ، قوانین جدید و اقدامات اجرایی با هدف اصلاح دیوان عالی ، تحریم های روز گذشته روسیه و تاریخچه گفتگوهای صلح در مورد جنگ ذوب در دونباس.

میهمانان:

پیتر الیور – خبرنگار اتحادیه اروپا برای RT International | اعتراضات برلین ، سیاست آلمان و Nord Stream 2 ، خرید واکسن اتحادیه اروپا و خریدهای جانبی Sputnik V

مانیل چان – میزبان پرسش در RT America | OPCW تحت بررسی ، فرهنگ خشونت ، اصلاحات دیوان عالی کشور

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | تحریم های بایدن درباره روسیه ، ادعاهای جاسوسی سایبری روسیه ، پیشینه مذاکرات صلح در اوکراین

در اولین ساعت ما پیتر الیور به ما پیوست تا در مورد اعتراضات شب گذشته در برلین درباره تصمیم دادگاه قانون اساسی آلمان در مورد لغو سقف اجاره برلین ، که اولین بار در فوریه گذشته برگزار شد ، صحبت کنیم. در حالی که سبزها به دنبال دستیابی به موفقیت در بوندستاگ هستند ، به سیاست پارلمان آلمان روی آوردیم و در مورد چگونگی تأثیر این مسئله بر روی جریان شمالی 2 و روابط آلمان با اتحادیه اروپا ، روسیه و ایالات متحده صحبت کردیم. ما با یک سوال سریع در مورد تهیه و محدودیت واکسن در اتحادیه اروپا به پایان رسیدیم ، با پیتر در مورد معاملات کشورهای عضو اتحادیه اروپا با روس ها برای تهیه واکسن Sputnik V COVID به ما گفت.

در ساعت دوم ما مانیل چان به ما پیوست تا در مورد OPCW ، خشونت فرهنگی در آمریکا که از جنگ های ما در خارج از کشور به ارث رسیده است ، و قانون اخیر که توسط نماینده موندر رابینسون برای گسترش تعداد کرسی های دادگاه عالی از 9 به 13 کرسی ارائه شده ، صحبت کنیم. ما درمورد چگونگی تبدیل شدن دیوان عالی به مجرای تصمیم گیری هرچه بیشتر قانونگذاری صحبت کردیم زیرا به نظر می رسد سنا به طور دائمی توسط فرزندان متوقف شده است.

در آخرین ساعت ما مارک اسلبودا به ما پیوست تا آخرین مجموعه تحریم های اعلام شده توسط دولت بایدن و تحمیل شده توسط وزارت خزانه داری را بررسی کنیم. ما در مورد اتهامات حمله سایبری و جاسوسی سایبری روسیه به SolarWinds در سال گذشته وارد حقایق شدیم و در مورد چگونگی ضربه زدن به این تحریم های اخیر به اندازه گزارش مطبوعات غربی صحبت کردیم. در مرحله بعد ما به اوکراین و دونباس روی آوردیم ، و پیش از صحبت در مورد نحوه بازی ایالات متحده در تصمیمات کی یف ، به بررسی توافق نامه های مینسک ، سیستم شکسته سیاسی اوکراین و اقتصاد سنگین آن پرداختیم.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]