اطلاعات مربوط به هیئت داوران بزرگ Breonna Taylor برای انتشار

اطلاعات مربوط به هیئت داوران بزرگ Breonna Taylor برای انتشار
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در اپیزود امروز لی استراناهان بحث های امریکا را که امشب اتفاق می افتد را پوشش می دهد ، لوئیزویل جلسه هیئت منصفه پرونده Breonna Taylor ، درگیری های ارمنستان و آذربایجان را آزاد می کند ، بازیکنان و مربیان تنسی تیتان از نظر آزمایش COVID-19 مثبت هستند ، جو بایدن نامزد دموکرات مالیات خود را آزاد کرد و دیزنی 28000 کارگر پارک موضوعی را اخراج خواهد کرد.

اولین مهمان Backstory دکتر بیل هونیگمن وارد بحث شد و درباره اولین بحث اتفاق افتاد ، چشم انداز مترقی در انتخابات سال 2020 ، مراقبت های پزشکی در ایالات متحده طی همه گیری 2020 و حمایت از مدیکر برای همه. دکتر بیل درمورد Medicare برای همه و اینکه چگونه سیستم بهتری برای کنترل این بیماری همه گیر است گسترش می یابد. مهمان نهایی ، اقتصاددان رابرت ونزل در مورد تاریخ لیبرتاریانیسم و ​​اقتصاددانان شناخته شده جنبش لیبرتاریانیسم بحث کرد. رابرت و لی میزبان مشکل را با Medicare برای همه ، سردرگمی سرمایه داری و انحصارهایی مانند مایکروسافت ، آمازون و پالانیریر با دولت کار می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم

برچسب ها:

سوسیالیسم ، سرمایه داری ، اقتصاد ، مباحث ، میلیاردرها ، ویروس کرونا ، COVID-19 ، آزادیخواه ، MedicareforAll ، آذربایجان ، ارمنستان