آیا بایدن به رسیدگی به فاجعه COVID هند کمک خواهد کرد؟ اجلاس پوتین-بایدن برای تابستان پیشنهاد شده است

آیا بایدن به رسیدگی به فاجعه COVID هند کمک خواهد کرد؟ اجلاس پوتین-بایدن برای تابستان پیشنهاد شده است

فعالان در سراسر جهان رئیس جمهور بایدن را تحت فشار قرار می دهند تا محدودیت های فن آوری COVID را کاهش دهد و کمک به هند را افزایش دهد ، زیرا توسط یک موج طاقت فرسای عفونت COVID خرد می شود.

دکتر ایابو اوباسانجو، استاد کالج ویلیام و مری و دختر رئیس جمهور سابق نیجریه Olusegun Obasanjo ، برای بحث در مورد COVID به ما پیوست. رئیس جمهور بایدن برای کمک به هند در مبارزه با یک موج عظیم از عفونت های COVID تحت فشار قرار گرفته است. بایدن کنترل صادرات مواد اولیه واکسن های ویروس کرونا را تا حدی لغو کرد. با این حال ، فعالان بحث می کنند که وی باید از تلاش بین المللی برای تعلیق اختراع ثبت شده واکسن ویروس کرونا حمایت کند.

جیمز کری، سردبیر / مالک مشترک Geopoliticsalert.com ، برای بحث در مورد اقدام رئیس جمهور بایدن در به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه به ما می پیوندد. ترکیه خشمگین است زیرا رئیس جمهور جو بایدن کشتار جمعی ارمنی ها توسط نیروهای عثمانی را در طول جنگ جهانی اول به عنوان یک نسل کشی تشخیص داد. بایدن در بیانیه ای گفت: “هر ساله در این روز ، زندگی همه کسانی را که در نسل کشی ارامنه در دوران عثمانی کشته شدند ، به یاد می آوریم و برای جلوگیری از تکرار چنین وحشیانه ای دوباره خود را متعهد می دانیم.”

مارک اسلبودا، تحلیلگر امنیت روابط بین الملل مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد جلسه پیشنهادی روسای جمهور پوتین و بایدن به ما می پیوندد. کرملین گزارش می دهد که اجلاس سران دو رهبر برای تابستان برنامه ریزی شده است ، اما هیچ تاریخ و برنامه ای تعیین نشده است. در همین حال ، یک بحث پیش زمینه در مورد اینکه آیا ایالات متحده با حسن نیت عمل می کند یا به سادگی تنظیم یک مرحله بن بست دیگر برای استفاده به عنوان تبلیغات داخلی در حال ایجاد است.

جورج کو، روزنامه نگار ، فعال اجتماعی ، مشاور بازرگانی بین المللی و مهندس شیمی ، برای بحث در مورد تحولات جنگ علیه ترور به ما می پیوندد. فرماندهی مرکزی ایالات متحده (CENTCOM) به اصطلاح جنگ علیه تروریسم را کاهش داده و اکنون استدلال می کند که روسیه ، چین و ایران دشمنان اصلی ایالات متحده هستند. طبقه بندی مجدد دشمنان متصور ایالات متحده ممکن است خطرناکترین حرکت نظامی در تاریخ بشریت باشد ، زیرا درگیری بین قدرتهای هسته ای می تواند تقریباً برای همه گونه های سیاره زمین منقرض شود.

الكساندر مرکوریسمجری “نمایش الکساندر مرکوریس” در یوتیوب ، برای بحث در مورد سرمایه گذاری مشترک روسیه ، چین و ایران برای مخالفت با تلاش برای تحمیل سلطه سلطنتی بر جهان ، به ما پیوست. چین برای غلبه بر تحریم های تعیین شده توسط ایالات متحده و متحدانش با روسیه همکاری خواهد کرد ، در حالی که روسیه و ایران برای تخفیف تحریم های شدید علیه مردم غیرنظامی سوریه تلاش می کنند.

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد حرکت احتمالی مرزها در اروپای شرقی به ما پیوست. گزارش شده است که پیشنهادی برای ترسیم مجدد مرزها در بالکان به شدت توسط اتحادیه اروپا رد شده است. این پیشنهاد ادعا شده شامل ادغام بخشهایی از بوسنی در صربستان و کرواسی برای کمک به ادغام منطقه در اتحادیه اروپا است.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث در مورد تبلیغات رسانه ای به ما می پیوندد. سی بی اس یکشنبه شب دوباره یک قطعه تبلیغاتی درباره الکسی ناوالنی را پخش کرد که وی را به عنوان یک قهرمان نشان می داد. این قطعه تلاش هماهنگ بین رسانه های ایالات متحده و عوامل وزارت امور خارجه آژانس اطلاعات بود. همچنین ، کیتلین جانستون مقاله جدیدی دارد که در آن ادعا می کند رسانه های جمعی هرگز اعتماد عمومی را جلب نمی کنند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای بحث در مورد کوبا و هائیتی به ما می پیوندد. کمیته اقدام هائیتی سندی را به مناسبت دهمین سالگرد بازگشت ژان برتراند آریستید رئیس جمهور سابق به هائیتی نوشت و خواستار حمایت از مقاومت مردم هائیتی در برابر دیکتاتوری جوینل مویز مورد حمایت ایالات متحده است. همچنین ، جو بایدن سیاست رئیس جمهور ترامپ در کوبا را دنبال می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]