‘You Can’t Make This BS Up Anymore’: Trump Jr Blast MSM برای دوبله POTUS Dad Host Ex-Reality TV Show Host ’

‘You Can’t Make This BS Up Anymore’: Trump Jr Blast MSM برای دوبله POTUS Dad Host Ex-Reality TV Show Host ’

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پسر ارشد رئیس جمهور اواخر روز جمعه تأیید کرد که ظاهراً به ویروس کرونا مبتلا شده است و گفت که خودش را قرنطینه خواهد کرد ، Netflix را تماشا می کند ، کتاب می خواند و “اسلحه هایش را تمیز” می کند تا وقت بگذارد.

دونالد ترامپ جونیور پس از خواندن آنچه وی احساس کرد عنوان عنوانی توهین آمیز در یاهو دات کام است ، نسبت به آنچه او “نفرت” کاملاً نفرت انگیزی نسبت به پدرش و به طور کلی خانواده ترامپ از خود نشان داده اند ، به رسانه های جریان اصلی انتقاد کرد. بخش سبک زندگی

مقاله مورد نظر ، نوشته شده توسط شنبه توسط A.V. همکار باشگاه ، پاتریک گومز ، و اختصاص داده شده به گزارش هایی مبنی بر اینکه ترامپ جونیور با ویروس کرونا ویروس شده است ، تحت عنوان “آزمایش مثبت پسر مجری برنامه تلویزیونی سابق برای COVID-19” است ، و به دنبال ترامپ ها ، و همچنین “گرملین” جولیانی است. خانواده ، آنها را به “برخی از سرسخت ترین چهره های سیاسی در تلاش برای نادیده گرفتن جدی بودن” بیماری همه گیر ویروس کرونا متهم کرد.

“دیگر نمی توانید این BS را بسازید. این یک عنوان واقعی است ، شما فکر می کنید هیچ تعصبی در رسانه های جریان اصلی و از فناوری بزرگ وجود دارد؟ ” ترامپ جونیور در یک پست اینستاگرامی پرسید.

“شما باید با من شوخی کنید! نفرتی که آنها نسبت بهrealdonaldtrump و خانواده ما دارند کاملاً نفرت انگیز است. اینکه آنها می توانند سعی کنند همه موفقیت های او در زندگی و به عنوان رئیس جمهور را کم کنند و سعی کنند وانمود کنند که او POTUS نیست نشان می دهد که اخلال در آنها حد ندارد ، “وی اضافه کرد که” روزنامه نگاری به عنوان یک حرفه مرده است ” با فعالیت جایگزین شده است “.

شایان ذکر است که A.V. کلوپ محصول روزنامه طنز The Onion است ، اگرچه به طور رسمی هجو نیست. با این وجود ، محتوای غالباً سرگرم کننده آن دارای تعصب آشکار طرفدار دموکراتیک است ، و درگیر مصاحبه های تلویزیونی اخیر باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق است و به دلیل “ذوب شدن در مورد نتایج انتخابات” به “جبهه های MAGA” پشتیبانی ترامپ سرگرم می کند.

پیروان دونالد ترامپ جونیور در مورد نحوه رفتار با A.V اختلاف نظر داشتند. تیتر کلوپ ، برخی آن را “خیلی وحشتناک و خنده آور” می دانند در حالی که دیگران با دون ، پدرش و خانواده شان ابراز همدردی می کنند.

دونالد ترامپ قبل از اعلام پیشنهاد خود برای ریاست جمهوری در سال 2015 ، به مدت چهارده دوره میزبان NBC’s The Apprentice ، یک برنامه تلویزیونی مسابقه واقعیت بود. این نمایش با موفقیت متوسط ​​بسیار زیادی همراه بود و در فصل اول به طور متوسط ​​21 میلیون بیننده داشت و در فصل های بعدی رتبه بندی به تدریج کاهش یافت و به 6-7 میلیون بیننده ثابت رسید. ترامپ همچنین یک مغول املاک و مستغلات و صاحب هتل است که دارایی خالص وی در سال 2015 7.7 میلیارد دلار اعلام کرد. در همان سال ، فوربس ارزش خالص وی را نزدیک به 4.1 میلیارد دلار تخمین زد.