#YGDontDeleteTheScene: طرفداران BLACKPINK از آژانس می خواهند تا لباس پرستار جنی را در جدیدترین MV نجات دهند

#YGDontDeleteTheScene: طرفداران BLACKPINK از آژانس می خواهند تا لباس پرستار جنی را در جدیدترین MV نجات دهند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

MV “Lovesick Girls” BLACKPINK که به تازگی منتشر شده است برای آلبوم جدید خود پس از پوشیدن لباس پرستار یکی از اعضا ، جنی ، به واکنش های مختلف و حمله هشتگ گسترده منجر شده است.

به محض اینکه موزیک ویدیوی جدید BLACKPINK با نام “Lovesick Girls” در 2 اکتبر حذف شد ، بحث و جدال را در میان کاربران اینترنت برانگیخت.

برخی گفتند که برچسب این گروه – YG Entertainment – با نمایش نادرست و رابطه جنسی یک پرستار با جنی در یک صحنه موسیقی ویدیویی برای شعر “هیچ دکتری نمی تواند کمک کند وقتی من عاشق عشق هستم” به یک کلیشه دامن زده است. آنها از آژانس خواستند که صحنه جنجالی را حذف کند ، در حالی که طرفداران BLACKPINK از این هنرمند حمایت می کردند.

Fandom با بیان هشتگ #YGDontDeleteTheScene ، که در 7 اکتبر در ساعت 5 بعد از ظهر KST رتبه 1 جهانی را در توییتر منتشر کرد ، هرگونه اشتباه در MV را انکار کرد.

در مقابل ، افراد دیگر ، از جمله بسیاری از کارمندان پزشکی ، شروع به روند هشتگ هایی مانند # پرستار نیستندکلیپ ، # متوقف کردن_جسترس شدن_پرستار و # پرستار_حرفه ای هستند ، و از YG Entertainment می خواهند که از پرستاران عذرخواهی کند ، که زندگی خود را در معرض خطر همه گیری ویروس کرونا قرار می دهند و ویرایش می کنند. صحنه های موسیقی ویدیو را بیرون بکشید.

سرانجام ، پس از اظهار نظرات منفی و ناامیدی اتحادیه کارگران بهداشت و پزشکی کره در مورد لباس پرستار جنی ، این شرکت بیانیه ای رسمی را برای همه کسانی که احساس ناراحتی یا صدمه دیدند صادر کرد و قول داد که تمام صحنه های نمایش لباس پرستار را حذف کند.

“ما در نهایت تصمیم گرفتیم همه صحنه های مربوط به لباس پرستار را در” Lovesick Girls MV “BLACKPINK حذف کنیم و قصد داریم در اسرع وقت MV را با نسخه ویرایش شده جایگزین کنیم.

ما از این فرصت استفاده خواهیم کرد تا عمیقاً به مسئولیتهای سنگینی که از طریق این مسئله بر دوش ما گذاشته شده است ، تأمل کنیم ، زیرا این واقعیت باعث شده است که ما قادر به پیش بینی چنین بحثی در طول تولید MV نیستیم زیرا هیچ قصد خارجی وجود ندارد به هر حال

ما می خواهیم عمیقا از پرستارانی که از این موضوع احساس ناراحتی می کنند عذرخواهی کنیم. و یک بار دیگر ، ما صادقانه ترین احترام خود را نسبت به همه کارکنان بهداشتی که خود را وقف رفاه ملت ما می کنند ، ابراز می داریم. متشکرم “، YG Entertainment اظهار داشت.

BLACKPINK در سال 2016 با تک آهنگ “Square One” با برچسب YG Entertainment آغاز به کار کرد و با تجسم ، جذابیت بی نظیر و آهنگ های ریتمیک خود به سرعت مورد توجه طرفداران کی پاپ قرار گرفت. آنها به زودی به یکی از بزرگترین گروه های دختران در سراسر جهان تبدیل شدند و هر بازگشت را به یک رویداد جهانی تبدیل کردند و منجر به نمودارهای موسیقی در کره جنوبی و جهان شدند. با رسیدن MV “How You Like That” (2020) به 86.3 میلیون بازدید در روز انتشار ، BLACKPINK چندین رکورد جهانی گینس را ثبت کرد: پربازدیدترین موزیک ویدیو در 24 ساعت اول انتشار و پربازدیدترین موزیک ویدیوی YouTube در 24 ساعت توسط یک گروه کی پاپ.

در اوایل سال 2020 ، BLACKPINK برای آخرین آلبوم “Chromatica” با لیدی گاگا یک همکاری تاریخی ایجاد کرد.