X Æ A-12 Musk – Grimes معنای نام نوزاد و الون را نشان می دهد

X Æ A-12 Musk – Grimes معنای نام نوزاد و الون را نشان می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

الون ماسک و گریمز روز دوشنبه چهارم ، یعنی روز غیر رسمی ستارگان جنگ (مه چهارم با تو باشند) نوزاد تازه متولد شده خود را به دنیا آوردند و این اخبار را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشتند و موجبات هیجان و تبریک گرم شهروندان را فراهم کردند.

شهروندان شهروند هوس کردند که نام کودک تازه متولد شده را بشناسند و احتمالاً بیش از آنچه پیش بینی می کردند بدست آمده اند. میلیاردر تسلا نام خود را در وی افشا کرد حساب توییتر – X Æ A-12 – مردم را ترجیح می دهند که چگونه آن را تلفظ کنند ، یادداشت برداری در اطراف و ورزش در رمزنگاری قبل از این که معنی آن معلوم شود.

گریمز معنای پشت نام را توضیح داد ، جایی که X به متغیر ناشناخته می رود ، برای هجی هجی او (عشق و / یا هوش مصنوعی) است. A-12 پیشرو SR-17 است که همان هواپیمای مورد علاقه این زوج است – همانطور که خود Grimes توضیح داده است ، “هیچ سلاح ، هیچ دفاعی ، فقط سرعتی ندارید. در نبرد عالی است ، اما غیر خشونت آمیز”. وی توضیحات را با این مفهوم نهایی كرد كه “A” به نام نیز “Archangel” را نشان می دهد – كه به گفته وی “آهنگ مورد علاقه” اوست – در حالی كه شماره “12” برای نشانگر زودیاك چینی موش بود.

شهروندان قبل از دانستن معانی و تصور وضعیت مدرسه برای کودک ، تخیل خود را تقویت کردند.

به سختی کسی پیدا کرده است که چگونه نام را به درستی تلفظ کند.

برخی از مردم با ایده های خود در مورد چگونگی ظهور نام آشنا شدند.

شناخته شده است که الون مسک اکنون شش فرزند دارد ، اما شاید ما فقط واقعیت را نمی دانیم.

با این حال ، در حالی که برخی به شوخی می پرداختند ، افراد دیگر آن را جدی گرفتند و راه های خاص خود را برای رمزگشایی این نام پیشنهاد دادند.

جنگنده خود را انتخاب کنید!