Who’s Who Whit Who: TIFs شیکاگو ، نیروی کار Uber ، GOP در مقابل دموکرات ها

Who’s Who Whit Who: TIFs شیکاگو ، نیروی کار Uber ، GOP در مقابل دموکرات ها

توسعه دهندگان شیکاگو پشت پایه مالیاتی شهر پنهان می شوند ، در حالی که مدیرعامل Uber می گوید که او تمام تلاش خود را انجام داده است. GOP و Dems در حالی که آمریکایی ها رنج می برند حواس پرتی سیاسی ایجاد می کنند. چه کسی دموکراسی را غارت می کند و سرمایه داری می فروشد؟

گارلند نیکسون، همكار مجله “ساعت بحرانی در رادیو اسپوتنیك” ، پرده بر می دارد كه چگونه توسعه دهندگان خصوصی شیكاگو با حمایت دولت توانسته اند از طریق ولسوالی ها و پروژه های تأمین مالیات افزایش مالیات (TIF) پایگاه مالیاتی شهر را غارت كنند. او همچنین Uber را از دست داده است که 1.78 میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال 2020 از دست داده است – یک شرکت خصوصی در واقع “مختل” و شکستن خدمات عمومی ، اما پس از آن قادر به ثبات یا سودآور نیست. بنابراین Uber یک کالای عمومی را تجزیه کرده و سپس نتوانسته جایگزینی ارائه دهد. و در لوییزویل ، کنتاکی ، “مقامات اعلام كردند بعد از ظهر یکشنبه [Louisville Metro Police Department] دیگر اجازه اعتراض در خیابان های عمومی را نخواهد داد. درعوض ، شرکت کنندگان محدود به پیاده روها هستند و باید قوانین پیاده رو و ترافیک را رعایت کنند. “

دن کوالیک، نویسنده ، حقوق بشر و حقوقدان کار ، قطعه عقاید صمیمانه دارا خسروشاهی ، مدیرعامل Uber که روز دوشنبه در نیویورک تایمز اجرا شد ، اشک ریخت و از دولت التماس کرد تا اجازه دهد Uber بهتر با رانندگان خود رفتار کند.

Caleb Maupin، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده و سیستم جهانی سرمایه داری انحصاری و امپریالیسم متمرکز می کند ، در مورد نمایش عجیب و غریب ناپدید شده بین تیم GOP ، متهم کردن چین و تیم دموکرات با متهم کردن روسیه ، در مسابقه برای ایجاد بزرگترین انتخابات بحث می کند. بوگیمان؛ دادستان کل آمریكا ، ویلیام بار ، ترس و وحشت جدید در مورد ترس و وحشت سنگین در مورد موضوع زندگی سیاه است. و بیشتر.

دژا پرز، میزبان رادیو در 93.9 WKYS و 102.3 Majic DC و خالق اخبار و آبدار WKYS “چه پوپین!” بخش ، بحث و جدال در مورد آهنگ جدید کاردی B و آهنگ جدید “WAP” مگان تیه استالین را می شکند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم