‘Whiny، Grinchy، Sulky B ** ch’: ادوارد نورتون در Tirade توییتر به ترامپ برخورد کرد

‘Whiny، Grinchy، Sulky B ** ch’: ادوارد نورتون در Tirade توییتر به ترامپ برخورد کرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تعداد انگشت شماری از چهره های برجسته رسانه ای نه تنها پیروزی پیش بینی شده در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، جو بایدن ، دموکرات را تبریک گفته اند ، بلکه به موجی از انتقادات در توییتر پیوستند که دونالد ترامپ را به دلیل امتناع از قبول و تلاش برای به چالش کشیدن نتایج پیش بینی شده در دادگاه ، هدف قرار داد.

ادوارد نورتون ، نماد فیلم های “Fight Fight” ، “The Incredible Hulk” و “Birdman” در توییتر خود موضوعی را برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود درباره دونالد ترامپ و استراتژی قانونی فعلی رئیس جمهور آغاز کرد ، اکنون رسانه های اصلی ایالات متحده به همراه بسیاری از همکاران نورتون و برخی از رهبران جهان ، جو بایدن را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری پیش بینی می کنند.

در حالی که تیم ترامپ تلاش می كند نتایج پیش بینی شده را در دادگاه به چالش بكشد ، نورتون POTUS را به دلیل آنچه كه بازیگر توصیف كرد تلاش برای فرار از اتهامات قانونی احتمالی با “تهدید دموكراسی ما” دانست. نورتون فقط داشت شروع می کرد ، یک معامله هفت تیز را منتشر کرد.

“من اجازه می دهم که او همچنین یك شخص كوچك ، بد دهن ، پرطرفدار ، گرینشی ، كینه توز 10 لایه ای فوق العاده نرم و خفیف باشد كه بدون تردید فقط یك جشنواره شریرانه پرتاب می كند و سعی می كند انگشت میانی دست كوچكی به این کشور برای توهین و خلوص پاک ، بدون فکر حتی برای مرده و مرگ “، این بازیگر در توئیت خود نوشت.

“اما حمله تحقیرآمیز ، خیانت آمیز ، فریبنده او به ثبات سیاست سیاسی ما در مورد 2024 ، غنی سازی شخصی یا هر چیز دیگری غیر از تلاش برای استفاده از هرج و مرج و تهدید به بنیان سیستم به عنوان اهرم تجارت برای یک خروج امن نیست. تماس بگیرید. او. بلوف “، نورتون در tweet tweet خود ادامه داد.

این بازیگر محبوب سینما ادعا کرد که “ایمان به قدرت نهادهای مقدس و اصول بنیادی ما بشدت کشیده شده است” اما ابراز اطمینان کرد که آنها را حفظ خواهند کرد ، و با خواستار عدم “لرزیدن” با ترک ترامپ “با لطف و بدنام” نهایی می شود.

نورتون همچنین اظهار داشت که POTUS می تواند چیزی را ایجاد کند که بازیگر آن را “هرج و مرج و اضطراب در مورد انتقال صلح آمیز قدرت و ترس از صدمه جبران ناپذیر به سیستم” توصیف می کند تا ترامپ بتواند “معامله ای به سبک نیکسون را در ازای قبول نهایی” چانه بزند.

Netizens نظرات نورتون را در مورد افکارش تقسیم کرد ، برخی از آنها کاملاً از این بازیگر حمایت کردند ، به ترامپ حمله کردند و حتی پیش بینی کردند که انتظار می رود رئیس جمهور بزودی توییت کند که “ادوارد نورتون همیشه یک بازیگر نفرت انگیز بوده است”.

اظهارات احساسی نورتون در حالی است که تیم ترامپ همچنان به ادعای تقلب در انتخابات ادامه می دهد و به نبرد با پیش بینی های انتخابات ادامه می دهد که رقابت ریاست جمهوری را به نفع بایدن اعلام می کند. نتایج رسمی انتخابات سراسری در اواسط دسامبر به محض آرا کالج انتخاباتی می رسد.

بایدن ، که در حال حاضر توسط برخی رهبران و چهره های رسانه ای جهان به عنوان رئیس جمهور منتخب شناخته می شود ، شروع انتقال خود به قدرت را آغاز کرده و دولت خود را جمع می کند.