‘Wake Up Earthlings’: مانور پیچیده ای که در هنگام تغذیه ISS انجام می شود ، یک جسم سیاه بزرگ است

‘Wake Up Earthlings’: مانور پیچیده ای که در هنگام تغذیه ISS انجام می شود ، یک جسم سیاه بزرگ است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0a/06/1080685272_0:126:2560:1566_1200x675_80_0_0_a11869d81988afe849102bc28b11e5b2.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202010151080778847- بیدار شدن-از-زمین-های-بزرگ-سیاه-موضوع-انجام-مجتمع-مانور-لکه دار-در-جریان-ملاقات-تغذیه

این ویدئو در 11 اکتبر توسط کاربری به نام کریستینا ضبط شده است که تصمیم به پخش مستقیم خوراک ISS گرفته است. سپس کاربر فیلم را به میزبان کانال YouTube MrMBB333 ارسال کرد که به مشاهدات مرموز اختصاص دارد.

سه جسم سیاه مرموز در نزدیکی ایستگاه فضایی بین المللی مشاهده شد. یکی از آنها ، که کاملاً بزرگ به نظر می رسد ، مانوری را اجرا کرد که میزبان کانال YouTube MrMBB333 آن را “هیچ چیز روی زمین که من دیده ام” توصیف کرد – این جسم ابتدا پایین رفت و سپس با سرعت بالا به سمت فضا بالا رفت.

مجری برنامه در مورد مانور پیچیده گفت: “من هرگز چنین چیزی ندیده ام ، این بسیار منحصر به فرد است.”

وقتی ویدیو در 12 اکتبر منتشر شد ، بلافاصله ویروسی شد. این فیلم ها تقریباً 160،000 بار مشاهده شده و موضوع بحث برانگیز شده است.

برخی از کاربران تعجب کردند که چرا دوربین موجود در ISS چنین فیلم های بی کیفیتی را ضبط می کند ، در حالی که دیگران سعی در ارائه توضیح داشتند.

یکی از کاربران نوشت: “امروزه با استفاده از فناوری دوربین ، عکسهای مربوط به ناهنجاریها از تمرکز خارج شده و هرگز وضوح ندارند”.

دیگری نوشت: “ناسا همیشه تصاویر منتشر شده را تار می کند. خصوصاً تصاویر مهم”.

برخی از افراد مبتنی بر منشا اشیا black مرموز سیاه و سفید وزن داشتند ، و تعدادی معتقد بودند که هیچ چیز مرموزی در آنها وجود ندارد …

یکی از کاربران نوشت: “این فقط بعضی چیزها در خارج از پنجره ISS است”.

یک شهروند اینترنتی دیگر پیشنهاد کرد: “یک تکه از بقایای 10 فوت جلو دوربین که از فوکوس خارج شده است”.

… سایر افراد اینترنتی معتقد بودند که این اشیا aircraft هواپیما نیستند بلکه موجوداتی فرازمینی هستند.

یکی از کاربران نوشت: “مانند حشرات یا حیوانات مانند آب حرکت می کند ، با این تفاوت که در جو بسیار زیاد است. شاید زندگی آن از نوع دیگری باشد”

دیگری توضیح داد: “آنها مانند ماشین حرکت نمی کنند … بیشتر شبیه … زندگی وجود دارد.”

برخی دیگر نیز ادعا کردند که این اشیا a نشانه آخرالزمانی است و به شوخی گفتند که یک سیاستمدار برای انتخاب مجدد تلاش خود را بیشتر انجام داده است …

یک شهروند اینترنتی نوشت: “فعالیت Ufo قطعاً در سراسر جهان در حال افزایش است. ما قطعاً در روزهای آخر زندگی می کنیم. نشانه ها نیز در ماه و خورشید است. زمینی ها را بیدار کنید”.

کاربر دیگری نوشت: “این فقط یک شی بود که در حال کشیدن یک بنر بود که می گوید رای به ترامپ”.