#WakandaForever: اینترنت با مرگ ستاره مارول چادویک بوسمن ویران شد

#WakandaForever: اینترنت با مرگ ستاره مارول چادویک بوسمن ویران شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در اوایل روز ، تایید شد که چادویک بوسمن ، ستاره فیلم محبوب پلنگ سیاه مارول ، پس از مدتها مبارزه با سرطان روده بزرگ در مرحله 4 درگذشت.

مردم در سراسر جهان برای ابراز ناراحتی از درگذشت چادویک بوسمن ، بازیگر نقش اصلی فیلم مشهور مارول “پلنگ سیاه” ، در یک حرکت احساسی به وب سرازیر شدند.

این خبر غم انگیز در توییتر موجی ایجاد کرد و طرفداران و همکاران بوسمان به خانواده این بازیگر تسلیت و تسلیت گفتند.

بازیگران همکار مارول زود واکنش نشان دادند ، استعداد او را ارج نهادند و او را “یک پادشاه واقعی” خواندند ، و این نشان دهنده بازی T’Challa مارول ، پادشاه یک کشور خیالی به نام واکاندا در فیلم پرطرفدار “پلنگ سیاه” است.

در میان کسانی که به حافظه بوسمن احترام می گذارند ، “ابرقهرمانان” همکار وی از دنیای مارول بودند: مارک رافالو (هالک باور نکردنی) ، دون چادل (ماشین جنگ) ، بری لارسون (کاپیتان مارول) ، کریس پرات (ستاره لرد) ، کریس ایوانز (کاپیتان آمریکا).

دیگر چهره های برجسته رسانه یاد و خاطره بوزمان را گرامی داشتند.

Netizens با تجسم تصویربرداری بوشمن از T’Challa ، هشتگ یادگاری را راه اندازی کرد از جمله #WakandaForever ، #RipKing و #ripChadwick.

هواداران از نظر عاطفی خود را مهار نکردند ، ویرانی های خود را در مورد درگذشت این بازیگر محبوب به اشتراک گذاشتند و از او برای ادامه کار در حالی که با سرطان سر و کار داشتند ستایش کردند.

برخی به یاد صحنه ای نمادین از جدیدترین فیلم Avengers با نام “Endgame” افتادند که در آن ده ها شخصیت که فکر می کردند مرده اند ، با شکوه بازگشتند تا در یک نبرد نهایی بپیوندند. یکی از این شخصیت ها T’Challa (بوسمان) و ارتش واکاندا بود که فریاد معروف “Ee-Bom-Bay!” گریه نبرد.

دیگران بوسمان را به خاطر به تصویر کشیدن یکی از اولین ابرقهرمانان سیاه پوست و در نتیجه بالا بردن روحیه بسیاری از افراد در آفریقایی-آمریکایی ستودند.

براساس بیانیه رسمی در حساب توییتر بوسمن ، وی پس از چهار سال نبرد با سرطان در محاصره خانواده اش درگذشت.

با کسب شهرت جهانی پس از معرفی در Black Panther ، بوزمن در فیلم های دیگر مارول از جمله “انتقام جویان: جنگ بی نهایت” ، “انتقام جویان: پایان بازی” و “کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی” نیز ظاهر شد. از دیگر کارهای وی می توان به فیلم هایی مانند “مارشال” ، “21 پل” و “دا 5 خون” اشاره کرد.