Viral Art: بنکسی در لندن زیرزمینی در ظاهر عمومی نادر دیده می شود

Viral Art: بنکسی در لندن زیرزمینی در ظاهر عمومی نادر دیده می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این هنرمند خیابانی گریزان در حالی که به عنوان یک کارگر تمیز کاری مخفی شده بود ، در یک کالسکه قطار ، اثر هنری با مضمون coronavirus را محاصره کرد. این نقاشی های دیواری با وجود پیام بهداشت عمومی از آن زمان برداشته شده اند.

بینایی بسیار نادر از بنکسی توسط خود این هنرمند فیلمبرداری و ارسال شده است.

این استاد گرافیتیکی بریتانیا با پوشیدن یک لباس دیگ سفید ، ماسک و عینک مخصوص دستمال سفید که فقط یک شکاف باز برای چشم ها باقی مانده بود به لندن لندن رفت.

او سوار قطار شد که به عنوان کارگر حمل و نقل برای رنگ آمیزی چندین علامت تجاری از مارک تجاری خود استفاده کرد. یکی به نظر می رسید قطرات آبی رنگ را روی پنجره عطسه می کند ، دیگری از ماسک جراحی به عنوان چتر نجات استفاده می کند ، و یک سوم با تجهیزات محافظت می شود.

بنکسی همچنین با اشاره به ضربه 1997 در عبارت ایستگاه ایستاده که با “اما دوباره بلند می شوم” روی درهای قطار اسپری کرده و عبارت “من را خاموش می کنم” خاموش کرد. مضراب.

وی افزود: “اگر ماسک نمی کنید – نمی گیرید.”

ساعاتی پس از انتشار ، مرجع حمل و نقل لندن تأیید كرد كه آثار هنری قبلاً چند روز قبل از بین رفته است زیرا این سیاست سختگیرانه ضد نقاشی های زیرزمینی زیرزمینی را نقض می كند.

سخنگوی حمل و نقل برای لندن گفت: “ما از احساس تشویق مردم به پوشیدن پوشش های صورت ، که اکثر قریب به اتفاق مشتریان در شبکه حمل و نقل ما انجام می دهند ، قدردانی می کنیم.” “ما می خواهیم به بنکسی فرصتی برای ارائه نسخه جدیدی از پیام وی برای مشتریان خود در یک مکان مناسب ارائه دهیم.”

این هنرمند افسانه ای خیابانی ترجیح می دهد ناشناس بماند و این یکی از اصلی ترین دلایلی است که در وهله اول افسانه ای شد. مصاحبه فراموش شده سال 2003 با بنکسی سال گذشته در بایگانی شبکه ITV کشف شد. این هنرمند را نشان می دهد ، که چهره وی پوشیده از کلاه بیسبال و یک تی شرت کشیده است ، در مورد عدم تمایل وی به عمومی صحبت می کند.