UFO ورود یا ماهواره Starlink؟ چراغهای مرموز در آسمان پازل ناظران تور ترکیه

UFO ورود یا ماهواره Starlink؟ چراغهای مرموز در آسمان پازل ناظران تور ترکیه

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

اشیاء چشمک زن ، چراغ های سریال و برخی دیگر از پدیده های اسرارآمیز اخیراً در آسمان شب در مناطق مختلف جهان کشف شده اند. در حالی که بسیاری از ستاره داران سعی داشتند تا فعالیت شبانه غیرمعمول را با ماهواره های Starlink Elon Musk پیوند دهند ، برخی دیگر اظهار داشتند که سرانجام زمان حمله تهاجمی بیگانه به سیاره ما است.

هزاران عکس و فیلم از چراغ های پی در پی عرفانی در تابستان گذشته توسط شهروندان ترکیه در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، و شهروندان ترکیه سعی در حدس زدن این موضوع داشتند که آیا اشیاء دارای منشأ انسانی بوده یا آیا باید مورد توجه برجسته ترین شکارچیان UFO ترکیه باشد. براساس روزنامه محلی دیلی باش ، صورتهای صور عجیب اولین بار شنبه شب توسط ناظران در استانبول و برخی استانهای دیگر ترکیه از جمله کورکلارائلی و تکیراجی مشاهده شد.

بسیاری از علاقه مندان برای به اشتراک گذاشتن فیلم اشیاء درخشان شتاب زدند و اظهار داشتند که اکنون ورود بیگانگان باید هر لحظه پیش بینی شود. با این حال ، برخی دیگر با توجیه اینكه چراغهای سریال ماهواره های Starlink هستند ، اخیراً توسط شركت Spaceon Elon Musk راه اندازی شده اند ، بیشتر در انتظارات خود محفوظ مانده اند.

صدای جیر جیر: بیایید نزدیک به ورود بیگانگان با چراغ های متوالی در آسمان آماده شویم

صدای جیر جیر: چراغهایی که دیروز در استانبول ، یالووا ، ادیرنه ، تکیراگ و کرکلارلی به آسمان نگاه کردید ، ماهواره های استارلینک بودند که الون ماسک برای تهیه اینترنت به فضا فرستاد.

صدای جیر جیر: گفته می شود که چراغ هایی که عصر امروز به هنگام دیدن آسمان از Tekirdağ و Kklrklareli به آسمان نگاه می کنند ، ماهواره های Starlink هستند که الون ماسک برای ارائه اینترنت به جهان به فضا فرستاده است.

این نخستین بار نیست که اخیراً ، هنگامی که ستاره های گریز از ظاهر الگوهای عجیب و غریب در آسمان شب غافلگیر شده اند. توالی های مشابه بسیار جذاب اخیراً در اواسط ماه آوریل در مناطق مختلف اروپا مشاهده شده است ، به زودی بسیاری از افراد سرزنش مدیر عاملان SpaceX را سرزنش می کنند.

پروژه SpaceX مسكس وعده داده است كه به كمك هزاران ماهواره كوچك و كم مدار ، دسترسي به اينترنت به دورافتاده ترين مناطق زمين برساند.

اولین دسته از 60 ماهواره در 23 مارس 2019 به فضا فرستاده شد و پیش بینی می شود هزاران نفر دیگر طی چند سال آینده به مدار سیاره ما برسند.

این پروژه مورد انتقاد بسیاری از ستاره داران قرار گرفته است که مطالعه آسمان شب را دشوارتر می کند ، زیرا بسیاری از تصاویر نجومی به دلیل حضور ماهواره ها اکنون می توانند خراب شوند. آخرین پرتاب Starlink در 22 آوریل توسط یک پرتابگر Falcon 9 از مرکز فضایی کندی در فلوریدا انجام شد.


پاسخی بگذارید