UFO به شکل سیگار در گزارش خبری NBC درباره ملیت ناجا در آریزونا کاربران رسانه های اجتماعی را مبهوت می کند

UFO به شکل سیگار در گزارش خبری NBC درباره ملیت ناجا در آریزونا کاربران رسانه های اجتماعی را مبهوت می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این شی عجیب غالباً در آسمان شهرهای مختلف ایالات متحده ظاهر می شود ، اما شاهدان ادعا می کنند که آن را در سایر نقاط جهان ، از جمله در اروپا و آمریکای لاتین ، جایی که رنگ غیرمعمول داشته است ، دیده اند.

یک موضوع مرموز که در طی گزارش NBC News درباره بحران آب در کشور ناگوو ظاهر شد ، کاربران رسانه های اجتماعی را متحیر کرده است. جسم در انتهای گزارش زمانی ظاهر شد كه فیلمبردار در حال شلیك كردن زنی بود كه مشغول بازی كردن طبل دستی و آواز خواندن بود. جسم سیگار به شکلی ناگهان به نظر می رسد که ابر را سوراخ می کند و سپس بر فراز آسمان آبی می شود و در ابر دیگری ناپدید می شود.

این ویدئو در کانال YouTube Hidden Underbelly 2.0 اختصاص داده شده به UFO ها و سایر رؤیاهای مرموز بارگذاری شد.

یکی از کاربران نوشت که این شیء در تلاش است تا خود را با ابرها استتار کند.

“کشور ملی ناجا بسیار دید UFO دارد! من در شمال غربی خانواده دارم و من هنگام بازدید از آنها خودم را دیدم ، اما گرفتن آنها در فیلم دشوار است ، زیرا من معمولاً رانندگی می کنم و آنها خیلی سریع سفر می کنند!” دیگری نوشت

یك كاربر ادعا كرد كه این شیء مبهم coronavirus را پاشید. این شهروند نوشت: “ملت های ناجا توسط COVID به شدت ضربه می خورند”.

برخی از کاربران با شک و تردید نسبت به این موضوع که منشاء فرازمینی بوده و گفته اند این هواپیما فقط یک کشتی بیگانه است ، زیرا از دوربین دور بود.

سیگار یا اشیاء به شکل مار غالباً در مناطق مختلف ایالات متحده ظاهر می شوند ، آخرین بار در تنسی. با این حال ، آنها همچنین در سایر نقاط جهان ، از جمله در اروپا و آمریکای لاتین دیده شده است ، جایی که رنگ غیرمعمول داشت و درخشان بود.