Tweet ‘Selfish C ** t’ Tory MP به ویرایشگر Breitbart UK Over COVID-19 Mask Rules Draws Fire

Tweet ‘Selfish C ** t’ Tory MP به ویرایشگر Breitbart UK Over COVID-19 Mask Rules Draws Fire

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

جیمز دلینگپول ، ویرایشگر Breitbart ، طبق قوانین COVID-19 – با جریمه نقدی حداکثر 3200 پوند – از مسافران ریلی ابراز ناراحتی کرد و از آنها می خواست ماسک صورت در قطارها بزنند.

جانی مرسر ، نماینده پارلمان تولی (Plymouth Tory) پس از اینکه جیمز دلینگپول ، سردبیر بریتبارت انگلیس را “یک فرد خودخواه” خواند ، به یک طوفان Tweetet پیوست.

مرسر ، نماینده محافظه کار Plymouth Moor View از سال 2015 و وزیر ارشد دولت ، روز شنبه به توئیت Delingpole پاسخ داد که از اطاعت گسترده قوانین ماسک پوشیدن دولت در قطارها ابراز ناراحتی می کند.

“چگونه واترلو را بردیم؟” دلینگپول س ،ال کرد ، احتمالاً به نبرد 1815 در بلژیک علیه ارتش ناپلئون بناپارت امپراتور فرانسه و نه قطار راه آهن لندن اشاره داشت.

مرسر ، یک کاپیتان سابق ارتش انگلیس ، که از شهروندان خواست تا “خود را متوقف کنید ، و یک ماسک بزنید”در یک توییت جداگانه ، ستون نویسان کشنده زانوی در مورد آزادی ها را نادیده بگیرید.

مقررات COVID-19 انگلستان به این معنی است که مسافران بالای 11 سال در قطارهای راه آهن و زیرزمینی لندن باید ماسک محافظ صورت داشته باشند مگر اینکه معاف شوند. افرادی که از این کار امتناع می ورزند با جریمه نقدی حداکثر 3200 پوند مواجه می شوند.

دلینگپول وقتی از او س askedال شد که آیا در قطار ماسک داری ، خود را متهم نکرد ، گرچه از نظر خود نسبت به کسانی که این کار را انجام می دهند سخت گیر بود.

روزنامه نگار و ستون نویس کهنه کار ، پیتر هیتچنس ، وزن خود را برای انتقاد از مرسر گرفت ، اما نماینده مجلس پاسخ داد که “باید شما را گوگل کند”.

و پیش از این اتحادیه آتش نشانان اتحادیه FBU و مفسر “کارگران آبی” پل امبری ، انتخاب زبان مرسر را به عنوان پیشنهادی برای “جالب و” تند “خواندن ، مورد تمسخر قرار دادند.

Delingpole در سرمقاله ای در مورد Breitbart ، به طغیان دهان ناخوشایند مرسر واکنش نشان داد و در عوض او را “یک فرد درجه دو” ، “بالش” و “چوب درختی با مشکل روحی” خواند.

وی با موافقت با نظر هیتچنس مبنی بر اینکه “تنها امید آینده محافظه کاری در انگلیس این است که حزب محافظه کار باشد” نوشت: “اگر افرادی مانند مرسر به سمت های وزیری ارتقا پیدا کنند ، من می ترسم که حزب محافظه کار توطئه خود را از دست داده باشد.” کاملاً نابود شد ، زیرا حزب دیگر محافظه کار نیست. “