Tweet جدید الون ماسک رمز ارز دیگری را از طریق پشت بام ارسال می کند

Tweet جدید الون ماسک رمز ارز دیگری را از طریق پشت بام ارسال می کند

کسب و کار

URL کوتاه دریافت کنید

ماسک در حال حاضر مسئول ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین و Dogecoin است که در طی چند ماه گذشته به بالاترین سطح رسیده است.

ایلان ماسک با توییت خود موفق به افزایش مجدد قیمت ارزهای رمزنگاری شده دیگری شده است ، هرچند لزوما آن چیزی نبود که قصد داشت.

در پاسخ به س posال مطرح شده توسط Changpeng Zhao ، بنیانگذار و مدیرعامل صرافی ارز رمزنگاری Binance ، سرمایه دار فناوری گفت که اگر او ارز رمزنگاری شده خود را راه اندازی کند ، “قطعاً MarsCoin وجود خواهد داشت”.

با این حال به نظر می رسید این میلیاردر چندان بی اطلاع است که در حال حاضر ارز رمزنگاری MarsCoin وجود دارد که توسط سازندگان آن در سال 2014 به عنوان “مدل بودجه عمومی استعمار فضا” راه اندازی شده است.

ارز رمزنگاری شده پس از توییت ماسک جهش شیب تندی به خود گرفت و در اوج خود از 0.07 دلار به 2.5 دلار افزایش یافت. بعداً افت کرد ، اما در حدود 0.5 دلار در نوسان بود.

پیش از این ، ماسک در توییتر خود گفته بود که اگر دارندگان بزرگ رمزنگاری Dogecoin دارایی های خود را بفروشند ، حمایت می کند و می گوید که مسئله “تمرکز بیش از حد” وجود دارد.

سکه رمزنگاری Shiba Inu با تم الگوی رفتاری که مهندسان نرم افزار هفت سال پیش به عنوان وسیله ای “سرگرم کننده” و فوری برای انجام معاملات ابداع کرده اند ، از ابتدای این ماه پس از آنکه ماسک با توییت های ویروسی از ارز رمزنگاری شده پشتیبانی کرد ، شروع به افزایش کرد.

ارز رمزنگاری شده مبتنی بر بلاکچین دیگر که هم اکنون با سرمایه بازار بزرگترین کالای جهان شناخته می شود و میزان داده های ذخیره شده در بلاک چین اخیراً با برخورداری از حمایت های چند میلیاردر فناوری ، ارزش قابل توجهی پیدا کرده است.

تسلا ، تولید کننده بزرگ خودروهای الکتریکی که توسط ماسک تاسیس شد ، اخیراً اعلام کرد که در ژانویه 1.5 میلیارد دلار در ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده است. از آن زمان به بعد ، بیت کوین به شدت در حال افزایش است و از 52000 دلار برای هر سکه عبور می کند.