#TrumpDepression در توییتر به عنوان POTUS ادعا می کند 20 آوریل از دست دادن شغل M کاملا انتظار می رود ‘

#TrumpDepression در توییتر به عنوان POTUS ادعا می کند 20 آوریل از دست دادن شغل M کاملا انتظار می رود ‘

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107924/90/1079249072_0:0:3072:1728_1200x675_80_0_0_ca1e292f374a6c80120487bdb2ee87ca.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202005081079249060-trumpdepression-trending-on-twitter-as-potus-claims-april-20mln-job-loss-fully- غیر منتظره/

در اوایل روز جمعه ، وزارت کار آمریكا در گزارش اشتغال ماهانه خود اعلام كرد كه ایالات متحده در ماه آوریل 20.5 میلیون شغل تاریخی را به دلیل تعطیلاتی كه به منظور كاهش شیوع همه گیر رمان در حال انجام (COVID-19) آهسته از دست داده است ، از دست داد. نرخ بیکاری به 14.7 درصد رسیده است.

هشتگ #TrumpDepression در میان گزارش وزارت کار ایالات متحده در مورد خسارات شغلی در آوریل و افزایش تاریخی بیکاری در این کشور ، و همچنین اظهار نظر بعدی دونالد ترامپ رئیس جمهور درباره شماره های بیکاری شگفت انگیز که در آن ادعا می کند ، در توییتر محبوبیت بسیاری یافته است. که آمار “کاملاً انتظار می رود”

رئیس جمهور روز جمعه در مصاحبه ای با عنوان “فاکس و دوستان” گفت که نمی توان مقصر آن بود که بیش از 20 میلیون شغل کشور از دست داد.

کاملاً انتظار می رود جای تعجب نیست. ” “کسی گفت ،” اوه ، به این نگاه کن. “خوب ، حتی دموکرات ها نیز من را به خاطر این کار سرزنش نمی کنند ، اما آنچه من می توانم انجام دهم این است که آن را برگردانم.”

ترامپ به میزبان گفت كه او اطمینان دارد به محض از بین رفتن كرونا ویروس شغل های از دست رفته را ترمیم می كند.

وی گفت: “ما به طور مصنوعی آن را بستیم. این مشاغل باز خواهند گشت ، و خیلی زود باز خواهند گشت و سال آینده ما سال پدیده ای خواهیم داشت. مردم آماده رفتن هستند. ما باید با خیال راحت آن را باز کنیم. مردم آماده رفتن هستند. “

به دنبال اظهارات ترامپ ، شهروندان به توییتر رفتند تا رئیس جمهور را متهم كنند كه به اقتصاد مملكت آسیب رسانده است و پس از عدم مدیریت كشور از طریق همه گیری كروناویروس.

ترامپ بارها و بارها مورد انتقاد قرار می گیرد که خیلی آهسته پاسخ می دهد و هیچ اقدامی مهم برای مقابله با بحران COVID ، به ویژه در مراحل اولیه گسترش آن صورت نگرفته است.

یکی از کاربران توئیت کرد: “اگر ترامپ واقعاً مراقبت می کرد ، گلف نمی کرد ، و به علم اعتقاد داشت ،” #TrumpDepression می توانست از همه جلوگیری شود. “

برخی از کاربران از ترامپ خواستند که فوراً کناره گیری کند و از دفتر ریاست جمهوری خارج شود و برخی نیز اظهار داشتند که او چیزی بیش از شخصی نیست که شکست بخورد.

“یک کاربر توییت کرد:” امروز هنوز زمانrealDonaldTrump به استعفا و رفتن **** خود # TrumpDepression وجود دارد. “

برخی از کاربران هشتگ را برای دفاع از رئیس جمهور در برابر سیل انتقادها درج کردند.

یک توییتر در توییت خود نوشت: “وقتی این همه شروع شد ، گفتم که چپگراها به امید آسیب رساندن به ترامپ ، تلاش خواهند کرد که رکود اقتصادی را مجبور کنند.” “هشتگ #TrumpDepression ثابت می کند که آنها این کار را آشکارا انجام می دهند: خواستار تعطیل ادامه کارهایی هستند که میلیون ها نفر را بیکار می کنند ، اقتصاد را تانک زده و سپس آن را مقصر ترامپ می دانند.”