Trump & Pence Tell Nation “همه موارد تحت کنترل است” به عنوان سنبله COVID Spike

Trump & Pence Tell Nation “همه موارد تحت کنترل است” به عنوان سنبله COVID Spike

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تد رال ، کارتونیست و مقاله نویس تحریریه برنده جایزه پیوستند که در www.rall.com است.

دیروز پرونده های کروناویروس در فلوریدا ، تگزاس و آریزونا در مناطقی از کشور در حال افزایش است و تعداد پرونده های جدید تأیید شده رکورد های جدیدی را تعیین می کند. در واقع ، تخت های بیمارستانی در آریزونا ، آلاباما ، تگزاس و جاهای دیگر به سرعت پر می شوند. اما معاون رئیس جمهور پنس در تماس با والیان ، پیشنهاد كرد كه فرمانداران باید جلوی آزمایش شهروندان خود را بگیرند و این باعث می شود تعداد موارد “تأیید شده” كاهش یابد. و او به آن والیان گفت كه به نمایندگان خود بگویند كه دولت این بیماری همه گیر را تحت كنترل دارد.

پرزیدنت ترامپ دیروز دستورالعمل اجرایی در مورد اصلاحات در پلیس را امضا کرد که خواستار آموزش های اضافی پلیس و یک پایگاه داده جدید برای پیگیری سوء رفتار پلیس بود. گروه های مترقی بلافاصله آن را به دلیل ارزش مقاله ای که روی آن نوشته شده است رد کردند. در همین حال ، دموکرات ها در حال پیگیری لایحه اصلاحات خود هستند ، اما به نظر می رسد که در مجلس سنا متوقف شده است ، جایی که جمهوری خواهان پیشنهاد می کنند اقدامات اصلاحاتی رای نخواهند آورد تا بعد از بازگشت کنگره از تعطیلات 4 ژوئیه. داریل لامونت جنکینز، مدیر اجرایی سازمان پروژه یک نفر ، به نمایش می پیوندد.

گزارش داخلی سیا که توسط مایک پومپئو مدیر سابق و معاون وی ، جینا هسپل تهیه شده است که توسط واشنگتن پست به دست آمده است ، نتیجه می گیرد که سرقت سال 2016 ابزارهای مخفی رایانه ای معروف به Vault 7 نتیجه فرهنگی بود که در آن هکرهای نخبه آژانس “ساختن اسلحه سایبر را به قیمت تأمین اسلحه خود در اولویت قرار دادند. سیا حتی نمی دانست که این اطلاعات تا زمان انتشار در وب سایت ویکیلیکس در سال 2017 دزدیده شده است. مقامات آن را بزرگترین افشای غیرمجاز اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ سیا می دانند. برایان و جان با هم صحبت می کنند جو لوریاسردبیر کنسرسیوم نیوز ، تأسیس شده توسط مرحوم رابرت پری ، و نویسنده کتاب “چگونه گم شدم ، توسط هیلاری کلینتون”.

دولت ترامپ دیروز با تشکیل پرونده قضایی فدرال ، به دنبال جلوگیری از انتشار پیش بینی شده خاطرات جان بولتون ، مشاور امنیت ملی سابق هفته آینده ، اقدام به پیگرد قانونی نمود. بولتون ماهها با هیئت بررسی نشریات شورای امنیت ملی همکاری می کند تا اطمینان حاصل کند که این کتاب شامل اطلاعات طبقه بندی نشده نیست. اما پس از پاک شدن این کتاب ، شخصی در کاخ سفید ، احتمالاً رئیس جمهور ، ترخیص نهایی را به حالت تعلیق درآورد. بولتون سپس گفت که او را ترخیص یا نه ، وی کتاب را چاپ می کند. قرار است در 23 ژوئن بیرون بیاید. دن کوالیک، یک حقوقدان حقوق بشر و کارگر که نویسنده کتاب “طرح کنترل جهان: چگونه ایالات متحده میلیاردها دلار برای تغییر نتایج انتخابات در سراسر جهان خرج کرده است” ، به نمایش می رود.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید وبینار برای اظهار نظر در مورد زباله های رادیواکتیوی پیشنهادی مؤثر بر جوامع بومی و لاتین در نیومکزیکو ، سه شنبه ساعت 5 بعد از ظهر EDT ، با اطلاعات ارسال شده در فراتر از هسته های هسته ای.org.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم