Trump COVID-19 Saga سیستم بهداشتی را نشان می دهد – و “مخالفت” لیبرال

Trump COVID-19 Saga سیستم بهداشتی را نشان می دهد – و “مخالفت” لیبرال

حماسه COVID-19 ترامپ سیستم مراقبت های بهداشتی دو طبقه را آشکار می کند. چپ اکوادور آماده بازگشت است. گزارش حقوق بشر سازمان ملل در ونزوئلا لغو شد

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر مارگارت گل، یکی از بنیانگذاران مقاومت مردمی و مدیر کمپین سلامت بیش از سود برای همه ، برای بحث در مورد تشخیص ویروس کرونا ، رئیس جمهور دونالد ترامپ ، اختلاف بزرگ بین درمان های بهداشتی در دسترس ترامپ و برای عموم مردم ، و حقیقت در دستورالعمل اخیر ادعا می كنند كه انسولین ارزان در ایالات متحده به طور گسترده در دسترس است.

در بخش دوم ، روزنامه نگار ، نویسنده و محقق به شان و ژاکی پیوستند دنیس روگاتیوک برای بحث در مورد رای اخیر دادگاه که به حزب رافائل کورئا اجازه می دهد جایگزینی برای رئیس جمهور سابق اکوادور در صندوق های رای ، انتخابات آینده این کشور و آزار و اذیت سیاسی مداوم کسانی که دولت نئولیبرال این کشور تهدید می داند ، باشد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند لئو فلورس، هماهنگ کننده کارزار آمریكای لاتین در CODEPINK ، برای بحث درباره گزارش بسیار سیاسی در مورد ادعای نقض حقوق بشر در ونزوئلا كه اخیراً توسط كمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل منتشر شده است ، حكم دادگاه جدید مانع از آن است كه بانك انگلیس مقدار زیادی از عرضه طلای این كشور را برگرداند به خوان مخالف ونزوئلا ، خوان گوآیدو ، و چگونگی رشد روابط اقتصادی با ایران در کاهش کمبود سوخت در کشور محاصره شده اقتصادی کمک می کند.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند دنی هایپهونگ، سردبیر گزارش گزارش برنامه سیاه ، میزبان مشترک لنز چپ و نویسنده مشترک “استثنایی گرایی آمریکا و معصومیت آمریکا: تاریخچه مردم اخبار جعلی ― از جنگ انقلابی تا جنگ با تروریسم” ، برای بحث در مورد دونالد ترامپ اعلام ترخیص وی از مرکز پزشکی والتر رید در ساعت 6:30 بعد از ظهر ، و به همین دلیل به نظر می رسد دموکرات ها ترجیح می دهند “شبح دخالت خارجی” را به جای دفاع دفاعی و معنادار در برابر سیاست ارتجاع فراخوانی کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم