TikTok در میان قفل شدن جهانی در حال رونق گرفتن است ، اما آیا آنها برای حذف فیلم های “نژادپرستانه” به اندازه کافی کار می کنند؟

TikTok در میان قفل شدن جهانی در حال رونق گرفتن است ، اما آیا آنها برای حذف فیلم های “نژادپرستانه” به اندازه کافی کار می کنند؟

فنی

URL کوتاه دریافت کنید

برنامه اشتراک گذاری ویدیو با فرم کوتاه TikTok دومین برنامه بارگیری شده در سال 2019 بود و از زمان شروع استفاده از قفل قفل به صورت نمایی رشد کرده است. رسانه های اصلی در حال پرش به هیئت مدیره هستند اما برخی منتقدین می گویند که این برنامه به دلیل محبوبیت این برنامه ، چشم پوشی به محتوای “نژادپرستانه” می کند.

هر ابر دارای پوشش نقره ای است و برای اپل متعلق به چینی TikTok شیوع تاج ویروس و قفل قفل آن در سراسر جهان باعث شده است که این ابر باشد.

تحلیلگران داده سنسور برج می گویند TikTok توسط دو میلیارد نفر – 500 میلیون نفر از آنها در سال 2020 – بارگیری شده است که چین و هند راه را بر عهده دارند.

نائومی واتسون ، معلمی از لندن ، گفت كه او تا ماه مارس هرگز از TikTok نشنیده بود ، اما از زمان شروع قفل قفل تا به امروز از آن استفاده می كرده است.

وی گفت: “من فیلم های خنده دار را بیشتر دوست دارم اما نکات مویی و نکاتی در مورد آشپزی و همچنین فیلم های بسیار برجسته و همچنین پیام های مثبت وجود دارد.”

اما درباره برخی از مطالب ارسال شده در TikTok ، که متعلق به ByteDance مستقر در پکن است ، ابراز نگرانی شده است.

ماه گذشته دو دانش آموز آمریکایی پس از انتشار کلیپ نژادپرستانه در تیک توک ، از یک دبیرستان اخراج شدند و سپس در توئیتر ویروسی شد و روز یکشنبه 17 مه کمیسیون ملی زنان برای هند خواستار ممنوعیت دولت در دهلی شد. برنامه بعد از فیلم هایی که تجاوز جنسی و اسیدپاشی را تحسین می کنند روی آن ظاهر می شود.

خانم واتسون گفت فیلم های “آشکارا نژادپرستانه” با محتوای لطیف تر مخلوط شده اند که روی تعصبات مربوط به رنگ پوست و کلیشه های نژادی بازی می کنند.

وی گفت: “من سطح نژادپرستی ، نژادپرستی مداوم را دوست ندارم. نفرت زیادی بر همه وجود دارد. من دیده ام که سفیدپوستان در مورد پاکستانی ها و هندی ها چیزهای وحشتناکی می گویند و همچنین بسیاری از رنگ آمیزی ها متنفر هستند. از مردان سیاه پوست گرفته تا زنان سیاه پوست نیز

خانم واتسون گفت که نمی داند الگوریتم های TikTok چگونه کار می کنند ، اما اضافه کرد: “گمان می کنم مواردی که در فید من ظاهر می شوند محبوب هستند. بسیاری از آنها هزاران لایک و اظهار نظر دارند ، اغلب از ترول ها.”

محبوبیت این اپلیکیشن باعث شده است که حتی snootiest اپراتورهای رسانه ای اصلی – واشنگتن پست – نیز به دنبال پول در پدیده باشند.

این پست خبرنگار TikTok خود ، Dave Jorgenson را دارد که با ارسال فیلم های کوتاه و طنز ، زندگی خود را در آپارتمان مستند می کند.

مدیر ویرایشگر دیجیتال ، امیلیو گارسیا رویز ، به روزنامه پرس گفت: “هیچ کاری سرگرم کننده تر از کاری نیست که دیو در TikTok انجام می دهد. از آنجا که بسیاری از مردم به عنوان یک اتاق خبر سنتی و پرشور فکر می کنند ، ما واقعاً می خواستیم یک حس آزمایش ایجاد کنیم. ما می خواهیم محتوای ما با موفقیت در حداکثر سیستم عامل توزیع شود. “

پست در سال 2013 به جف بزوس ، بنیانگذار آمازون فروخته شد و در تلاش است تا تصویر خود را برای جذابیت به هزاره ها به روز کند.

رسوایی های اطراف Tik Tok

این برنامه برای چندین ماه جنجال برانگیز بوده است.

در ماه مارس ، دو سناتور جمهوریخواه لایحه ای را در تلاش برای ممنوعیت کارمندان دولت فدرال از نصب اپلیکیشن بر روی تلفن های خود به دلیل ترس از انتقال اطلاعات به چین ، وضع کردند.

ماه گذشته TikTok محتوای ویدئویی سکسی را از مدل 49 ساله استرالیایی جینا استوارت – “داغترین دانه جهان” حذف کرد – در این برنامه قرار گرفت.

اما Insider هفته گذشته گزارش داد که چگونه کاربران سفید TikTok در حال ارسال عکس هایی با مردان سیاه پوست به نام “چالش اسم حیوان دست اموز برف” بودند و سایر کاربران در یک چالش “دختر گتو” از کلیشه های سیاه و سفید لاتین تقلید می کردند.

در روز شنبه شانزدهم ماه مه ، اختلاف نظرهای بیشتری به وجود آمد ، زیرا معلوم شد که افراد در یک “چالش اوتیسم” در TikTok افراد معلول را مسخره می کنند.

خانم واتسون گفت TikTok برای حذف محتوای کاملاً نژادپرستانه و توهین آمیز باید کارهای بیشتری انجام دهد.

وی گفت: “TikTok باید اقدامات بیشتری برای حذف فیلم های توهین آمیز انجام دهد. فکر نمی کنم آنها واقعاً اهمیت دهند. کسی باید آنها را پاسخگو باشد. آنها بیشتر به سود و پول اهمیت می دهند. آنها فاقد صداقت و اخلاق هستند.”

دو دانشجوی آمریکایی پس از ارسال ویدئو نژادپرستانه TikTok اخراج شدند

سخنگوی TikTok به Sputnik گفت: “TikTok بستری برای بیان مثبت ، خلاق است و حفظ امنیت جامعه ما از اولویت های اصلی است. دستورالعملهای انجمن ما باعث می شود آنچه در پلتفرم ما قابل قبول نیست را روشن کند ، و ما از ترکیبی از فناوری ها و انسانی استفاده می کنیم. تیم های تعدیل کننده برای شناسایی ، بررسی و حذف هرگونه محتوا یا حساب کاربری که این دستورالعمل ها را نقض می کند. “

این بیانیه ادامه می یابد: “ما همچنین به هر کسی ، خواه کاربر TikTok ، یا نه ، اجازه می دهیم تا محتوا یا حسابهایی را که معتقدند دستورالعملهای ما را نقض می کنند ، گزارش دهند. ما بر حفظ TikTok به عنوان فضایی برای بیان مثبت ، خلاقیت متمرکز شده ایم و به طور مداوم در حال تقویت هستیم. سیاست ها ، فن آوری ها و استراتژی های اعتدال ما برای حفظ امنیت مردم در TikTok. ”