The Seedy Underbelly of Twitch TV: ادعاهای بد رفتاری در بازی در دوران #MeToo ظاهر می شود

The Seedy Underbelly of Twitch TV: ادعاهای بد رفتاری در بازی در دوران #MeToo ظاهر می شود

اکنون Twitch TV که رسماً بزرگترین سرویس پخش زنده جهان برای گیمرها است ، به کاربران امکان می دهد “میلیون ها طرفدار دیگر از سراسر جهان را تماشا و گپ بزنند”.

ابتدا در سال 2011 توسط جاستین کان ، کارآفرین و علاقه مند به علاقه مندی آمریکا تاسیس شد ، اخیراً توئیچ گزارش داد که تعداد کاربران شرکت کننده در جریان های آنلاین و مسابقات بازی رکورددار است.

سال گذشته در حالی که با ورود بیماری همه گیر COVID-19 دنیای واقعی به تاریکی فرو رفت ، دنیای مجازی بازی های آنلاین مانند درخت کریسمس روشن شد ، و Twitch گزارش داد که پنج میلیارد ساعت از آوریل تا ژوئن سال 2020 افزایش یافته است.

پس از آنکه آمازون Twitch را در یک “معامله کاملاً نقدی” به ارزش 970 میلیون دلار در سال 2014 خریداری کرد ، اکنون این پلتفرم به پخش کنندگان این امکان را می دهد تا از طریق تبلیغات تبلیغاتی یکپارچه درآمد کسب کنند که بینندگان را به خرید محصولات از طریق پیوندهای در جریان ترغیب می کند.

اوج محبوبیت اخیر با ادعاهای رفتار بد در میان پخش کننده های طولانی مدت همراه بوده است.

محبوب ترین پخش های زنده به تماشای بازی افراد با Fortnite ، Call Of Duty ، League of Legends و Apex Legends اختصاص دارد.

Official Call of Duty®: Modern Warfare® – پیش پرده داستان

اما در کانال های Just Chatting است که اکثر درام ها رو به زوال است.

همانطور که از نامش پیداست ، این “اتاق های گفتگو” دیوار چهارم را می شکنند ، به کاربران اجازه می دهد تا در خارج از محیط بازی معمول خود ، به دنبال پخش کننده های مورد علاقه خود باشند.

پخش جریانی فقط چت می تواند از مونولوگ های شش ساعته وب کم ، مهمانی های وان آب داغ و نمایش های بازی های دوستیابی باشد.

Twitch طی سال گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است ، زیرا برخی از معروف ترین استریمرهای سایت ، که بسیاری از آنها از طریق سیستم عامل درآمد پردرآمد دارند ، ادعا شده است که از قدرت خود به صورت آنلاین و زندگی واقعی سو استفاده می کنند.

در بسیاری از موارد ، متهمان گیمرهای حرفه ای هستند که ممکن است وضعیت شهرت آنلاین آنها به دنیای واقعی تبدیل نشود.

بن دانکن ، یک گیمر 27 ساله و کاربر Twitch از لندن ، متوجه تغییرات شده است زیرا برخی از بازیکنان مورد علاقه او به وضعیت بالایی رسیده اند.

وی به اسپوتنیک گفت: “من همیشه جالب است که نوع افرادی که در Twitch واقعاً محبوب می شوند ، نوعی مردمی است که جامعه کمی” شکسته “می داند. بسیاری از آنها پس از آزار و اذیت یا مریض شدن ، به Twitch روی آورده اند. ، نوع چیزهایی که باعث عقب نشینی مردم از جامعه می شود. “

بن گفت: “این افراد محبوب می شوند زیرا خود را در یک اتاق حبس می کنند و در بازی شگفت انگیز می شوند. آنچه اتفاق می افتد این است که در آن صورت شما یک جامعه آنلاین میلیونی دارید که این افراد افسرده و شکسته را ایده آل می کند زیرا آنها در بازی بازی های مورد علاقه “

©
عکس: بن

یک گیمر بازی World of Warcraft را بازی می کند

در ژوئن سال 2020 بیش از 70 مورد ادعای تبعیض جنسی و آزار و اذیت در طول یک آخر هفته به صورت آنلاین مطرح شد.

یک داستان به خصوص نگران کننده ، داستان سازمان مشهور ورزش ، Method بود.

در نتیجه گروه پس از اتهامات رفتار ناشایست علیه چندین بازیکن از جمله جادوی پخش کننده World of Warcraft از هم پاشید.

با انعکاس جنبش #MeToo که هالیوود را به لرزه درآورد و موجی را تحت عنوان “اثر وینستین” در سال 2017 به وجود آورد ، همکاران روش جاش شروع به فاصله عمومی از او کردند.

علاوه بر این ، حامیان مالی اصلی سازمان همکاری های مشترک خود را با این گروه کنار گذاشتند و بنیانگذار Scott McMillan را مجبور به صدور بیانیه ای در این زمینه کردند.

با این حال ، پس از مشخص شدن اولین گزارش از رفتارهای “وحشتناک” روش جاش توسط وب سایت بازی Kotaku در فوریه 2019 ، Twitch مورد انتقاد قرار گرفت.

حجم گسترده ای از اتهامات سو abuseاستفاده علیه پخش کننده های مختلف Twitch بالغ بر صد و صدها ساعت محتوای آنلاین است ، معروف ترین متهمان در یک پست Reddit خلاصه می شوند.

در ژوئیه سال 2020 خبرنگار ساپس نیوز ، Dom Sacco مقاله ای منتشر کرد که در آن فهرست طولانی از حساب های کسانی که از تجربیات ناراحت کننده خود با پخش کننده های مختلف Twitch با مشخصات بالا صحبت کرده بودند ، شرح داده شده است.

در حالی که ادعاهای سو abuse استفاده جنسی و غیرجنسی از ماهیت متنوعی برخوردار بود ، اما نگاه به همان شکل باقی مانده است: چرا بسیاری از پخش کننده های برجسته Twitch برای مدت طولانی با این رفتار کنار آمده بودند؟

علاوه بر رسوایی روش ، پخش کننده های دیگری که به رفتار نامناسب متهم شدند شامل Fedmeister ، SayNoToRage و ProSyndicate بودند.

بازیکنان جامعه LGBTQ نیز به سو ab رفتار متهم شدند ، اسکای ویلیامز و نایرو به رفتار نامناسب متهم شدند.

اخیراً ، این هفته ادعا شده علیه Bob7 استریمر آمریکایی ، در یک حماسه در حال تحریک توسط بحث کننده برجسته Destiny – که دارای 578،000 نفر – پیروان – و چندین زن در جامعه Twitch است.

Boy7 با انتشار یک “مانیفست” آنلاین 39 صفحه ای پاسخ داد ، که در آن ادعاهای Destiny را رد کرد و گفت که آنها هزینه کار او را متحمل شدند.

Twitch به دلیل پاسخ بی نظیر خود به آنچه که معادل حرکت جهانی #MeToo در دنیای بازی است ، مورد انتقاد قرار گرفت.

جیمز ، یک بازیکن از انتاریو ، کانادا ، شش سال است که از این سایت استفاده می کند و از طریق Just Chatting با نامزد خود ملاقات می کند.

جیمز این قوانین را توضیح داد: “از نظر فرضی ، شما می توانید گپ خود را پلیس بگیرید. چه این باعث پاك كردن سخنان مردم می شود تا دیگران مجبور نباشند آن را ببینند ، یا به مردم وقت می دهید تا خسته شوند و آنجا را ترك كنند یا درس خود را بیاموزند.”

“یا می توانید افراد را برای یک روز یا به طور دائمی ممنوع کنید ممنوع. اما اگر در حال بازی هستید یا به هر دلیلی قادر به انجام آن نیستید ، می توانید بینندگان را به عنوان ناظر ارتقا دهید. آنها یک نماد شمشیر زیبا در کنار نام آنها را بدست آورید و از تمام اختیاراتی که در اختیار دارید استفاده کنید ، تا از همه به غیر از شما به عنوان مالک کانال ، کارکنان Twitch و دیگر مجریان استفاده کنید. ”

این نسخه از تعدیل نظیر ، بسته به کاربر ، منجر به برخورد ناسازگار زیادی شده است.

جیمز گفت: “کشش با آنچه ممنوع است بسیار ناسازگار است. بعضی از افراد ممنوع می شوند در حالی که دیگران بدون توجه می گذرانند. مسئله این است که اگر شما ممنوع باشید آنها دلیل را با شما در میان نمی گذارند. بنابراین شما راهی برای دانستن آنچه به شما متهم می شود ، و اگر بی گناه باشید نمی توانید با آن مبارزه کنید. “

اگر این چنین باشد آیا کسانی که رفتارهای بد واقعی دارند هرگز از اشتباهات خود می آموزند؟

اینکه آیا تعدیل نظیر رویکرد صحیحی برای اتخاذ است مشخص نیست اما در ماه سپتامبر گزارش شد که حسن بخاری ، مدیر مشارکت های استراتژیک توئیچ ، به دنبال ادعای سو of رفتار جنسی اخراج شده است.

از ابتدای سال 2021 و به دنبال نگرانی فزاینده برای کاربران ، تغییرات ملموسی در دستورالعمل های انجمن Twitch اعلام شده است.

سیاست های مربوط به رفتارهای نفرت انگیز ، آزار و اذیت و آزار جنسی به روزرسانی شده است.

این سیاست های جدید قرار است از جمعه 22 ژانویه اجرایی شود.

اما اینکه آیا آنها تغییری واقعی در نگرش ایجاد می کنند و آیا اتهامات کاربران Twitch جدی گرفته می شود ، فقط زمان مشخص خواهد شد.