The Mighty Volga: بهترین منظره رودخانه بزرگ روسیه

The Mighty Volga: بهترین منظره رودخانه بزرگ روسیه

طولانی ترین رودخانه اروپا ، ولگا در Valdai Hills در شمال غربی مسکو ، روسیه آغاز می شود و آب های خود را به سمت جنوب حمل می کند تا اینکه در دریای خزر تخلیه شود و مسافت 3530 کیلومتر را پوشش می دهد.

رودخانه ولگا به طور گسترده ای به عنوان رودخانه ملی روسیه در نظر گرفته می شود ، زیرا در گذشته از شهرهایی مانند تور ، دوبنا ، یاروسلاو ، نیژنی نوگورود و کازان و همچنین تولیاتی ، سامارا و ولگاگراد سرازیر می شود ، پیش از آنکه در دریای خزر در جنوب آستاراخان سرازیر شود. در 28 متر پایین تر از سطح دریا.

این رودخانه به دلیل موقعیت جغرافیایی خود ، در فرهنگ روسیه معنای سمبولیک دارد و غالباً در ادبیات و فولکلور روسیه از آن به عنوان ولگا ماتوشکا (مادر ولگا) یاد می شود.

ساکنان شهرها ، شهرها و روستاهایی که در امتداد آبراه قرار دارند سالانه در تاریخ 20 ماه مه به رودخانه باورنکردنی که به روز ولگا معروف است ادای احترام می کنند.

در طول جشن روز ولگا ، داوطلبان سواحل رودخانه را تمیز می کنند ، برنامه های آموزشی مانند نمایشگاه عکس های موضوعی و ارائه نقاشی های کودکان ، شرکت در سخنرانی ها ، مباحث علمی و سمینارها ، نمایشگاه های صنایع دستی و همچنین برنامه های بازی و کنسرت برگزار می کنند.