Thaws Texas ، چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ کار مزدوری اریک پرینس در لیبی

Thaws Texas ، چه کسی پرداخت خواهد کرد؟ کار مزدوری اریک پرینس در لیبی

تگزاسی ها با قبض های برق عجیب و غریب برخورد می کنند. آیا مدل Uber برای خدمات ضروری مدل مناسبی است؟

گرگ پالاست، روزنامه نگار تحقیقی ، و نویسنده چهار کتاب پرفروش نیویورک تایمز ، از جمله “مسلح مادهاوس” ، “میلیاردرها و راهزنان رای دهنده” و “بهترین دموکراسی که پول می تواند خریداری کند” به ما پیوست تا در مورد اتهامات بیش از حد مجاز برخی از ساکنان تگزاس در طی وضعیت اضطراری طوفان زمستانی اخیر به دلیل خصوصیات ضروری و مقررات زدایی از خدمات ضروری ، چگونگی این مشکل منحصر به فرد در تگزاس نیست و شامل وضعیت فعلی زیرساخت های انرژی در کشور است و اینکه چگونه شیدایی انتخاب مصرف کننده برای مردم خوب نیست.

مدیا بنیامین، فعال ضد جنگ و بنیانگذار Code Pink و نیک دیویس، فعال صلح و نویسنده “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و نابودی عراق” ، در مورد افشاگری هایی که اریک پرینس ، رئیس سابق پیمانکار امنیتی Blackwater Worldwide و طرفدار برجسته ترامپ ، سلاح سازمان ملل را نقض کرده است ، با ما صحبت کند. تحریم لیبی با فروش سلاح به سردار جنگ خلیفه حفتر ، بازخوانی مجدد روابط بین آمریکا و عربستان و مذاکره مجدد در مورد توافق هسته ای ایران.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی ، ستون نویس و رمان نویس گرافیکی برنده جایزه ، به میزبانان باب شلهوبر و میشل ویت می پیوندند تا در مورد لایحه “ضد اوباش” HB1 رون ده سانتیس در فلوریدا بحث کنند ، که اعتراضات مسالمت آمیز را تحت عنوان تأمین امنیت مجازات می کند. نقشی که اعضای اصلی حافظان سوگند در حمله ششم ژانویه به پایتخت ایالات متحده ایفا کردند. ادامه ظهور گروههای شبه نظامی در ایالات متحده ؛ چشم انداز شخص ثالث ترامپ ؛ و چشم انداز تیره و تار برای کار با درآمد کم پس از همه گیری که باعث می شود عدم اطمینان افراد شاغل که حتی قبل از وقوع بحران سلامت در تلاش بودند تشدید کند.

Misfits و Ted همچنین در خلاصه ای از اخبار سیاسی روز یکشنبه در بخش “Miss the Press” هفتگی خود ، لحظه قابلمه دیگ رحم امانوئل در مورد کروز و کومو صحبت می کنند ، شرایط بد در مورد تگزاس ، و خشم از شوخی SNL در مورد برنامه واکسیناسیون تبعیض آمیز در اسرائیل.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]