# TedFled: خشم پس از مشاهده سناتور کروز در کانکون در حالی که تگزاس توسط طوفان زمستانی کوبیده شد ، فوران می کند

# TedFled: خشم پس از مشاهده سناتور کروز در کانکون در حالی که تگزاس توسط طوفان زمستانی کوبیده شد ، فوران می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بسیاری از لیبرال ها پس از حمایت وی از تلاش ناموفق دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا برای لغو انتخابات نوامبر 2020 ، خواستار استعفای سناتور آمریکایی تد تد.

روز پنجشنبه کروز ، جمهوری خواه نماینده ایالت تگزاس ، در هواپیمایی به مقصد تفریحی در مکزیک عکس ها در شبکه های اجتماعی پخش شد ، در حالی که میلیون ها نفر از رای دهندگان وی در تلاش برای گرم نگه داشتن در میان قطع برق چند روزه هستند.

آمریکایی ها قبلاً به اندازه کافی عصبانی شده بودند که کنگره در اوایل این هفته بدون تصویب لایحه امداد COVID-19 در تعطیلات به سر می برد ، اما هنگامی که اواخر روز چهارشنبه یک جفت عکس از سناتور تگزاس در یک ترمینال فرودگاه و در آن ظاهر شد ، خشم آنها به اوج جدیدی رسید. هواپیمایی به کنکون آفتابی ، در شبه جزیره یوکاتان مکزیک.

منابع مختلف محل اقامت کروز را تأیید کردند ، از جمله نکته ای به آسوشیتدپرس. کروز بعد از ظهر پنجشنبه بیانیه ای صادر کرد که در آن گزارش را تأیید کرد و گفت که پرواز را “برای یک روز خوب” برای دخترانش انجام داد که به دلیل تعطیلی مدارس به مسافرت رفتند.

کروز در اوایل روز پنجشنبه تأیید شد که برخلاف ادعاهای بعدی قانونگذار ، بلیط کلاس تجاری را به تگزاس خریداری کرده است ، زیرا در ابتدا قرار بود روز شنبه برگردد.

به خانه خود در تگزاس ، حدود 150،000 نفر صبح روز پنجشنبه بدون برق بودند ، در حالی که حدود 4/4 میلیون نفر از برق به دلیل طوفان برف و برودت شدید از شمال ، برق خود را از دست دادند. بعلاوه ، به دلیل پارگی خطوط آب و قطع شدن خطوط برق ، حدود 7 میلیون نفر تحت مشاوره “جوشاندن آب” باقی می مانند. مقامات تگزاس وعده داده بودند که برای صرفه جویی در مصرف برق ، خاموشی های کوتاه مدت “نورد” انجام می شود ، زیرا شبکه برق این ایالت به سایر مناطق ایالات متحده متصل نیست ، اما به دلیل روشنایی مناطق در مرکز شهر ، این چند روز قطع شد.

در خانه های با عایق ضعیف و روزها از برق بی بهره ، اکنون میلیون ها میلیون نفر با هیپوترمی و سایر خطرات روبرو هستند زیرا درجه حرارت به زیر صفر درجه فارنهایت می رسد (منفی 17.7 درجه سانتیگراد). حداقل 37 نفر تاکنون در اثر طوفان جان خود را از دست داده اند که اکثر آنها در تگزاس هستند.

کروز به هیچ وجه تنها قانونگذار مفید تگزاسی نیست: فرماندار گرگ ابوت تلاش کرده است علت قطع برق را آسیب پذیری احتمالی توربین های بادی در برابر سرما داند ، و تیم بوید ، شهردار کلرادو پس از گفتن به رای دهندگان خود استعفا داد ضعیف ها محله می شوند [sic]”

در توییتر ، هشتگ # TedFled روند رو به راه خود را آغاز کرد ، زیرا رای دهندگان خشم خود را از اینکه قانونگذار مردم خود را در شرایط بحرانی رها می کند ابراز داشتند.

یک نفر خاطرنشان کرد که بتو اورورک ، قانونگذار فدرال سابق الپاسو که ناموفق برای پیروزی در انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری دموکراتیک 2020 آغاز شد ، بیشتر از کروز ، که هنوز در سمت خود است ، برای کمک مستقیم به تگزاسی ها در بحران تلاش می کرد. که در یک پست پنجشنبه، اورورک برخی از کمک های اجتماعی را که برای هماهنگی به آنها کمک کرده بود ، از جمله حمل و نقل افراد مسن به مراکز گرمایش ، توصیف کرد.

دیگران اوضاع را سرگرم کردند ، از جمله اشاره کردند که چگونه نویسندگان کمدی انیمیشن “سیمپسونها” سالها قبل از وقوع موفق شده اند وضعیت دیگری را پیش بینی کنند.

اکنون دموکرات های تگزاس خواستار استعفای سناتور برجسته جمهوری خواه شده اند. رئیس حزب دموکرات تگزاس ، گیلبرتو هینوجوسا ، سفر کروز را “نگران کننده و ناامیدکننده” خواند و گفت که “او در حالی که تگزاسی ها در سرما می میرند به مکزیک می رود.”

هینوجوسا در بیانیه روز پنجشنبه گفت: “حزب دموکرات تگزاس تد کروز را به استعفا یا اخراج از دفتر فراخواند.” “منع این امر ، ما تمام منابع خود را برای شکست دادن او و هر جمهوریخواه تگزاس که ما را در این فاجعه رها کرده است ، از جمله فرماندار ابوت و فرماندار ستوان پاتریک ، در سال های 2022 و 2024 قرار خواهیم داد. ما در حال جنگ برای روح و جان خود هستیم دولت. ما باید اخلاق ، صلاحیت و حکومتی را که برای مردم کار می کند برگردانیم. “