Tana Mongeau با انتشار آهنگ جدید طرفداران خود را تبریک می گوید ، قول می دهد از همه کسانی که آهنگ را از پیش ذخیره می کنند پیروی کنند

Tana Mongeau با انتشار آهنگ جدید طرفداران خود را تبریک می گوید ، قول می دهد از همه کسانی که آهنگ را از پیش ذخیره می کنند پیروی کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

تانا مونگائو مشهور و خواننده مطرح رسانه های اجتماعی در حال حاضر بیش از 17 میلیون بازدید در YouTube با اولین آهنگ خود “Hefner” که در آن دوست دختر سابق او بلا تورن وجود دارد جمع آوری کرده است. و تک آهنگ آینده ستاره از قبل طرفداران خاصی ایجاد کرده است.

یکی از برجسته ترین YouTubers در آمریکا ، Tana Mongeau ، قصد دارد آهنگ جدید خود را در تاریخ 22 آوریل منتشر کند و این خبر قبلاً باعث لرزیدن مخاطبان 2.2 میلیون وی شده است. این ترانه که “بدون تو” نامیده می شود ، می تواند از طریق برخی سیستم عامل های موسیقی از قبل ذخیره شده و از قبل اضافه شود ، و خواننده قول داده بود که هر کسی که این کار را انجام می داد ، بلافاصله یک پیام مستقیم از او دریافت می کند ، و همچنین در توییتر پیگیری می کند.

این آهنگ جدید در برخی از اجراهای قبلی مونگائو اجرا شده است و حتی توسط خود خواننده به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی منتقل شده است ، با این حال انتشار رسمی فقط در ماه آوریل برگزار می شود.

“بدون تو” ششم ششم Mongeau به عنوان یک هنرمند پیشرو خواهد بود ، زیرا اولین آهنگ او “Hefner” که در نوامبر 2017 منتشر شد ، تاکنون بیش از 17 میلیون بازدید در YouTube دریافت کرده است. فیلم “Hefner” از علاقه های سابق عشق Mongeau و مشهور دوران کودکی دیزنی بلا Thorne در یک محیط کاملاً صمیمی و با کمال تعجب برخوردار بود ، باعث ایجاد یک دلهره در بین طرفداران و صنعت شد.

Tana Mongeau با فیلم های کمدی و داستانی خود در یوتیوب به شهرت رسید ، که او را به یک پایگاه مشترک 5 میلیون هوادار تقدیم کرد.

در ماه ژانویه ، این وبلاگ نویس اعلام کرد که وی تنها 6 ماه پس از مراسم عروسی زنده خود ، از شریک زندگی بلند مدت خود جیک پائول “استراحت می کند” که معلوم شد که در پایان الزام آور نیست. توسط Mongeau به طور علنی اعلام نشده است که آیا این آهنگ جدید به هیچ وجه به روابط قبلی وی اختصاص خواهد یافت ، بنابراین هواداران مانده اند که حدس بزنند ..


پاسخی بگذارید