Strike a Pose: سونام کاپور ، بازیگر بالیوود در Anarkali از فیلم نمادین تبدیل می شود Mughal-Azam

Strike a Pose: سونام کاپور ، بازیگر بالیوود در Anarkali از فیلم نمادین تبدیل می شود Mughal-Azam

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): در حالی که تمام کشور در میان همه گیر کوراو ویروس تحت فشار قرار گرفته است ، ستاره های بالیوود خود را نگه داشته و طرفداران خود را با تصاویر ضربات سخت ، فیلم ها ، و حتی سرگرمی به زندگی خود با قطعه های فعالیت در خانه سرگرم می کنند. .

هواداران فریاد زدند که سونام کاپور ، بازیگر بالیوود ، چشمگیر و نفس گیر به نظر می رسید ، در حالی که تصویری کاملاً نمایشی از خودش به تصویر می کشد که نشان از نمادترین شخصیت فیلم بالیوود ، انارکالی مغول اعظم دارد. عکسبرداری نادر ، تصویری برگشت ناپذیر از یک فتوشاپ مجله بود.

سونام خود را به یک شخصیت از فیلم تبدیل کرد ، که در آن داستان عشق سلیم و آنارکالی به استعاره برای دوستداران دهه ها در هند تبدیل شد.

سونام پا به کفش شخصیت های فیلم Anarkali گذاشت ، که ابتدا با نماد صفحه نمایش Madhubala بازی می شد ، در یک dupatta محض زرد (حجاب بلند) و lehanga قرمز مخملی (دامن) کشید.

در حالی که سونام آن را با عنوان “Pyaar kiya to darna kya ❤️” (چرا می ترسید اگر عاشق شوید) – ترانه ای از فیلم – تصورات وی جلوه ای از مادوبالا را از آهنگ دیگری در فیلم “موه پانگات پ ناندلال” بازتاب داد.

زیور آلات نفیس maang tikka (یک قطعه سنتی از جواهرات سر) ، nath (حلقه بینی) و النگوها نگاه او را بهمراه زمینه رقصندگان کامل کردند.

فیلم 1960 مگال اعظم به کارگردانی فیلمساز مشهور K. K. Asif بر اساس نمایشنامه ای به نام Anarkali ساخته شده است که توسط ایمیازعلی تاج در سال 1922 ساخته شده است.

درام تاریخی حماسه داستان عشق شاهزاده سلیم جوان (با بازی دلیپ کومار) با کشیش انارکالی (با نمایش مادوبالا روی صفحه) را روایت می کند. با این حال ، عشق آنها توسط اکبر – امپراتور مغول و پدر شاهزاده سلیم ، که بعداً به عنوان پادشاه یژنگیر شناخته می شد ، به رسمیت نشناخت. در انتهای فیلم (که از قرن شانزدهم براساس وقایع واقعی در نظر گرفته می شود) ، به انارکلی دستور داده شد که به طور زنده در دیواره های قلعه لاهور توسط امپراطور اکبر دفن شود.


پاسخی بگذارید