“Stop Sabotaging”: شهروندان ترامپ را بیش از Drag ذخیره کردن اداره پست “در میان اختلاف نظر در USPS بکشید

“Stop Sabotaging”: شهروندان ترامپ را بیش از Drag ذخیره کردن اداره پست “در میان اختلاف نظر در USPS بکشید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

شهروندان سریعاً از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریكا بخاطر “صرفه جویی در اداره پست” خواستار شدند. روز دوشنبه ، به عنوان فرمانده کل ارتش متهم شده است که به عمد کاهش سرعت سرویس پستی ایالات متحده (USPS) در تلاش برای سرکوب آراء نامه پستی برای انتخابات نوامبر متهم شده است.

“به جای گفتن آن ، آن را انجام دهید. این مانند هیتلر است که فریاد می زند. یک کاربر توییتر اظهار نظر کرد.

“شما کسی هستید که آن را خراب می کنید !!!” کاربر دیگری اشاره کرد.

“این مانند یک آتش نشان است که فریاد جنگل را می بخشد ،” شخص ثالث اظهار نظر کرد.

هفته گذشته ، طی مصاحبه با فاکس بیزنس ، اعتراف کرد که با بودجه اضافی USPS در تلاش برای تحویل بیشتر در رای گیری های نامه از طریق صندوق پستی ، چالش برانگیز است ، و خاطرنشان کرد که جمهوریخواهان لایحه محرک جدید COVID-19 را که توسط دموکرات ها اختصاص یافته بود ، رد کردند که 3.5 میلیارد دلار به آن اختصاص داده است. ایالت ها برای تقویت امنیت انتخابات و 25 میلیارد دلار برای تقویت USPS.

وی گفت: “اکنون ، آنها به این پول نیاز دارند تا اداره پست کار کند تا بتواند همه این میلیون ها و میلیون ها رأی بدهد. در همین حال ، آنها به آنجا نمی رسند. به هر حال ، اینها فقط دو مورد هستند. اگر آنها آن دو مورد را دریافت نکنند ، این بدان معنی است که شما نمی توانید رای گیری جهانی از طریق نامه را داشته باشید. “

یک سرویس پستی کندتر می تواند تأثیر بسزایی در انتخابات نوامبر داشته باشد ، زیرا انتظار می رود بسیاری از آمریکایی ها از طریق همه گیری COVID-19 از طریق نامه رأی دهند. علاوه بر این ، بسیاری از ایالت ها صرف نظر از زمان ارسال آنها فقط رأی گیری هایی را که تا روز انتخابات به دفاتر انتخابات می رسند ، شمارش می کنند.

ژنرال پست لوئیز لوئیز دژوی روز دوشنبه موافقت كرد كه در جلسه دادرسی هفته آینده در جلسه تشویق نمایندگان مجلس نمایندگان مجلس نمایندگان حاضر شود ، كه از اقدامات كاهش هزینه DeJoy خشمگین شده اند كه به عقیده آنها می توانند به طور بالقوه اخلال در ارسال نامه های رأی قبل از انتخابات را ایجاد كنند.

وی گفت: “مردم آمریكا می خواهند نامه های خود را به موقع تحویل نامه ، داروها و نامه های پست الکترونیکی تحویل دهند و آنها مطمئناً نمی خواهند تغییرات چشمگیر و تأخیری در میان همه گیر جهانی فقط چند ماه قبل از انتخابات داشته باشند.” N-NY) ، رئیس کمیته نظارت ، روز دوشنبه اعلام کرد ، NPR گزارش داد.

هفته گذشته DeJoy در برابر ادعاهای مبنی بر تلاش برای خرابکاری در USPS عقب نشینی کرد.

دژوی گفت: “در حالی که من قطعاً با رئیس جمهور ایالات متحده رابطه خوبی دارم ، این تصور که من همیشه تصمیم می گیرم در مورد خدمات پستی به سمت رئیس جمهور یا هر شخص دیگری در دولت تصمیم بگیرم کاملاً دور از ذهن است.” در تاریخ 7 اوت گزارش شده است.