#STFUHillary در توییتر به عنوان افراد Fume Over Clinton-Sanders Row قرار می گیرد

#STFUHillary در توییتر به عنوان افراد Fume Over Clinton-Sanders Row قرار می گیرد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

به نظر می رسد که کاربران با انتقاد شدید از نامزد دموکرات 2016 نسبت به رقیب وی ، سناتور برنی سندرز و هوادارانش روبرو شده اند. او شغل سندرز را “بالونی” توصیف کرده و اصرار داشت که وی در طول چندین دهه فعالیت خود در کنگره “کاری انجام نداده است”.

مردم به طور گسترده به توییتر رفته اند تا به هیلاری کلینتون بگویند که آن را فشار دهد.

#STFUHillary دومین هشتگ پرطرفدار ایالات متحده در این سکو – که تنها با # UFC250 به رقابت می پرداخت – صبح یکشنبه.

به نظر می رسد که این روند پس از روی کار آمدن برخی از هواداران برنی سندرز که توسط خودشان توصیف شده اند ، شروع شد توییت جمعه توسط لس آنجلس تایمز ، که اظهارات کلاهبرداری گذشته کلینتون را درباره سناتور ورمونت ارائه داده است.

وزیر امور خارجه سابق امور خارجه در اسناد هولو ، “هیلاری” ، که در ژانویه آغاز به کار کرد ، از ساندرز به عنوان “سیاستمدار حرفه ای” انتقاد کرد و ادعا کرد که “هیچ کس او را دوست ندارد” و او در طول سالهای حضور در کنگره “کاری نکرد”.

این نظرات با توجه به اینکه ساندرز در آن زمان در انتخابات ریاست جمهوری پیشکسوت بود ، جنجال برانگیخت اما کلینتون در کنار آنها ایستاد.

او در مصاحبه ای با LA Times گفت هواداران ساندرز چهار سال پیش “بی امان” و “بی رحمانه” نسبت به او و اردوگاه خود “می زدند” و سناتور را متهم كرد كه چشم بسته به تجاوز خود می زند.

با توجه به سابقه ضبط شده هیلاری با DNC – از جمله تصاحب مجازی کمیته پیش از انتخابات 2016 و مباحث مربوط به تالار شهرش قبل از مباحث – بسیاری از کاربران توییتر دوباره با عصبانیت روبرو شدند.

با این حال ، برخی از طرفداران کلینتون روند جدید توییتر Usettling جدید را در برادران برنی مقصر دانستند.

کلینتون عمدتاً در حاشیه چرخه انتخابات امسال باقی مانده است و علی رغم اینکه جو بایدن از نامزدی دموکرات ها اطمینان داشته باشد ، هنوز تأییدیه ای صادر نخواهد کرد.

بانوی اول سابق در حال حاضر درگیر درگیری قانونی با محافظه کار قضایی دیده بان محافظه کار است ، که به دنبال این هستند که شخصاً در مورد استفاده او از یک سرور خصوصی برای مشاغل رسمی به عنوان وزیر امور خارجه ، شهادت بدهد ، رسوایی که تبلیغات وی در سال 2016 را برانگیخت. کلینتون این هفته درخواست تجدیدنظر را از دست داد و در ماه سپتامبر به شهادت رسید.