Sonu Nigam خواننده بالیوود در COVID-19: “این یک بحران جهانی است ، همه باید به آن کمک کنند”

Sonu Nigam خواننده بالیوود در COVID-19: “این یک بحران جهانی است ، همه باید به آن کمک کنند”

هند

URL کوتاه دریافت کنید

دهلی نو (اسپوتنیک): خواننده سونو نیگام نامی است که باید در صنعت موسیقی هند به آن توجه کرد و بیشتر به این دلیل که صدای ستاره بالیوود شاه روخ خان در چندین آهنگ معروف خود شناخته شده است شناخته می شود.

خواننده بالیوود ، سونو نیگام ، که همچنین عضو انجمن حقوق خوانندگان هند (ISRA) است – قانونی که طبق قانون حق چاپ هند در سال 1957 که حق امتیاز برای هنرمندان را تأمین می کند ، با چندین آواز ساز مستقر به نیروهای خود پیوسته است تا بودجه نخست وزیر شهروند را تأمین کند. کمک و امداد در مواقع اضطراری (PM-CARES). مورد دوم یک اعتماد خیرخواهانه عمومی است که در مواقع اضطراری مانند شیوع کروناویروس فعلی کمک می کند.

کنسرت دیجیتالی که به میزبانی Akshay Kumar ، ستاره بالیوود برگزار شد و با استقبال نخست وزیر Narendra Modi ، شاهد خوانندگان و موسیقی دانانی بود که از خانه های خود اجرا می کردند. تحت عنوان “کنسرت های مجازی Sangeet Setu” ، از 10 آوریل آغاز شد و شاهد عملکرد جانبازان صنعت مانند Asha Bhosle ، SP Balasubramanian ، Udit Narayan ، Kumar Sanu و بسیاری دیگر بود.

این روزها بحران جهانی است. همه باید مسئولیت خود را نه تنها به عنوان یک شهروند ، بلکه به عنوان یک انسان درک کنند. همه باید به هر روشی که بتوانند مشارکت کنند. ما در حال انجام کاری بی سابقه هستیم. من یک روز کنسرت زنده از دبی را در روز مسافرت Janata (22 مارس) انجام دادم. این 1.6 میلیون نفر دیده شده و مورد تحسین همه قرار گرفته است. »، نیگام به Sputnik می گوید.

وی گفت: “ما از زمان تأسیس تا زمان تأسیس آن با انجمن حقوق خوانندگان هند یا ISRA همراه بوده ایم. حتی قبل از ایجاد آن ، ما کنسرتی برای صندوق امداد نخست وزیر در سونامی تحت عنوان انجمن خوانندگان هند برگزار کرده بودیم. “

او همچنین می گوید ISRA برای ایجاد سیستم عادلانه تری به صنعت موسیقی دیگری که فئودال دیگری دارند ، تاسیس شده است.

“تغییرات به زمان زیادی می رسند و تغییراتی که منجر به وجود تورم می شوند ، کمی بیشتر طول می کشند”.

بنابراین چه چیزی او را امروز مشغول نگه داشتن است؟

وی گفت: “من بعد از چهار دهه موفقیت حرفه ای در صنعت ، از یک زندگی بسیار سعادتمندانه لذت می برم. من حتی به آنچه اتفاق می افتد یا آنچه باید اتفاق بیفتد فکر نمی کنم. قبل از قفل شدن ، به دلیل مسافرت زیاد ، دیگر وقت تنفس نداشتم. سپس استراحت کردم و به همراه برادرانم به هیمالیا رفتم. در حال حاضر ، من در دبی هستم و از فعالیت های خاصی که از اینجا انجام می دهیم بسیار گرفتار شده ام. “

از بسیاری از ستارگان بالیوود از جمله Akshay Kumar ، Priyanka Chopra و شاه Rukh Khan ، در صندوق PM-CARES برای مبارزه با COVID-19 کمک کرده اند. این ویروس تاکنون 9،152 نفر در هند را آلوده کرده است که براساس اطلاعات منتشر شده در روز دوشنبه توسط وزارت بهداشت ، درمان و رفاه خانواده فدرال ، 308 نفر کشته شده اند.


پاسخی بگذارید