‘Something Rotten in Denmark’: Netizens Slam نمایش جایی که بزرگسالان قبل از بچه ها برهنه می شوند

‘Something Rotten in Denmark’: Netizens Slam نمایش جایی که بزرگسالان قبل از بچه ها برهنه می شوند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

نمایش کودکان دانمارکی برنده جایزه قبل از مخاطبان استودیوی زنده متشکل از کودکان دبیرستانی که تشویق می شوند از مهمانان بزرگسال س questionsالات متنوعی بپرسند به عنوان بخشی از تلاش برای ارتقا promote ظاهری مثبت بدن فیلمبرداری می شود.

در دانمارک ، یک برنامه تلویزیونی برنده جایزه به نام “Ultra Strips Down” به مخاطبان زنده خود از 11 تا 13 سال اجازه می دهد تا از داوطلبان بزرگسال هر گونه س theyال می خواهند به عنوان بخشی از پیام تبلیغ شده برای ارتقا pos مثبت بدن و بدن مبارزه کنند – شرم آور ، با توجه به نیویورک تایمز.

گفته می شود كه سازندگان سریال اصرار دارند كه انگیزه آنها این است كه این ایده را كه اغلب در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ترویج می شود ، مبنی بر وجود انواع بدنی كامل ، از بین ببرند.

یک قسمت اخیر با تمرکز بر روی پوست و مو همراه بود ، دانش آموزان مدرسه کوپنهاگ اورستاد با پنج بزرگسال روبرو شدند که لباسهایشان را انداختند و بدن برهنه خود را روی صحنه نشان دادند.

بچه ها شروع به پرسیدن س questionsالاتی از این س “ال کردند: “از چه سنی در قسمت پایین بدن مو رشد کردید؟” to “آیا از قسمتهای خصوصی خود راضی هستید؟”

این سریال که برای اولین بار در سال 2019 پخش شد و در جشنواره تلویزیونی دانمارک جایزه بهترین برنامه کودک را از آن خود کرد ، در فصل دوم خود در یک کانال به نام DR Ultra با واکنش گسترده ای روبرو شده است.

علیرغم نگرش نسبتاً مجاز دانمارک به برهنگی ، یکی از اعضای برجسته حزب راستگرای خلق دانمارک ، پیتر اسکوارپ ، با انتقاد از این نمایش به عنوان “فاسد کردن” کودکان ، اضافه کرد که “خیلی زود است” که جوانان را در معرض این نوع قرار دهد رویکرد

همانطور که کلیپی از نمایش در صفحه فیس بوک DR Ultra ارسال شد ، و در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی منتشر شد ، انبوهی از نظرات کاربران مخالفت آشکاری با مفهوم سریال در معرض قرار دادن کودکان در معرض بدن بزرگسالان برهنه داشت.

اما برخی حمایت خود را اعلام کردند.

دیگران معتقد بودند که شروع کار ایده بدی نیست ، اما روش ممکن است متفاوت باشد.

در پاسخ ، این کانال تکرار کرد که “این یک تلویزیون آموزشی برای کودکان و خانواده ها است که می تواند در مورد شکل بدن صحبت سالم داشته باشد”.

فصل 2020 شامل پنج قسمت با محوریت موضوعات مختلف خواهد بود و برای داوطلبان بزرگسال از اشکال ، سنین ، نژادها و جنسیت های مختلف انتخاب می شود.

فرزندان برای حضور در برنامه به رضایت والدین نیاز دارند ، در حالی که هیچ یک از دانش آموزان میانه و داوطلب در یک عکس با هم نشان داده نمی شوند.