‘She’s Done’: کیم کارداشیان قرار است کانی وست را طلاق دهد ، گزارش ادعاها

‘She’s Done’: کیم کارداشیان قرار است کانی وست را طلاق دهد ، گزارش ادعاها

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

بر اساس این گزارش ، روند طلاق در حال حاضر در جریان است ، زیرا ستاره “Keeping Up with the Kardashians” یک وکیل استخدام کرده است و آنها در حال مذاکره برای حل و فصل هستند.

به گزارش روز سه شنبه پیج سیکس به نقل از منابع ناشناس ، طلاق برای کیم کارداشیان و خواننده رپ کانیه وست “قریب الوقوع” است.

این خبر در حالی منتشر می شود که حلقه ازدواج اخیراً از دست کارداشیان گم شده است ، در حالی که کانیه ترجیح داد تعطیلات کریسمس را به جای پیوستن به همسرش برای جشن ها در مزرعه خود در وایومینگ بگذراند.

یک منبع گفت: “آنها این مسئله را کم اهمیت نگه می دارند اما کار آنها تمام شده است.” “کیم لورا واسر را استخدام کرده است و آنها در حال مذاکره در مورد حل و فصل هستند.”

به گفته این منبع ، کیم باعث شد که کانیه به دامداری برود تا مجبور نشود تعطیلات را با او بگذراند ، زیرا گفته می شود کیم از شوهرش سیر شده است. “کیم باعث شد که کانیه به آنجا برود [Wyoming] بنابراین آنها می توانند زندگی جداگانه ای داشته باشند و بی سر و صدا امور را برای جدایی و جدایی مرتب کنند. او تمام شده است ، “منبع گفت.

این گزارش اضافه کرد که اگرچه کیم قبلا سعی کرده بود به شوهرش کمک کند تا از عهده مقابله با برخی از مسائل روانشناختی برآید ، او “بسیار بزرگ شده” و تصمیم گرفته است که فعالیت سیاسی خود را جلو بکشد ، در حالی که به نظر می رسد کانیه در رسیدن به اهدافش از او عقب است.

“[Kim] در مورد شرکت در آزمون وکالت و وکالت جدی است ، او در مورد کارزار اصلاح زندان جدی است. در همین حال ، کانیه در مورد کاندید شدن برای ریاست جمهوری و گفتن دیوانه های دیگر صحبت می کند ، و او فقط از آن کافی است “، منبع گفت.

منبع دیگری به روزنامه گفت که رپر “کاملاً روی کل است [Kardashian] خانواده “و” نمی خواهد با آنها کاری داشته باشد “، اضافه کرد که وی نمایش معروف آنها” Keeping Up With the Kardashians “را” غیر قابل تحمل “دانست.

اگرچه برای بسیاری از طرفداران آنها دلخراش است ، اما این خبر به دنبال گزارش های مختلف ای منتشر می شود مبنی بر اینکه ظاهراً این زوج ستاره ای حداقل چند ماه با یکدیگر اختلاف داشته اند. گفته می شود اوضاع پس از آنکه كانیه در تابستان گذشته به طور شگفت انگیزی پیشنهاد انتخابات ریاست جمهوری خود را اعلام كرد ، خراب شد. گفته می شود که کیم زندگی در کنار Kanye را دشوار کرده است ، که به گفته منابع ، “بسیار طلبکار” بوده و “همیشه با یکی از نقشه هایش وسواس داشته است”.

در یک تظاهرات مبارزاتی در کارولینای جنوبی در ماه ژوئیه ، خواننده رپ گریه کرد و جزئیات خصوصی ازدواج خود را فاش کرد ، یعنی اینکه او و کیم هنگام بارداری با اولین فرزندشان ، نورث ، سقط جنین در نظر گرفتند ، اما او نشانه ای از خدا گرفت و تصمیم گرفت بچه دار شدن

اندکی پس از فروپاشی ، کانیه در توییتی که اکنون حذف شده است ، گفت که در تلاش است تا کیم را طلاق دهد ، و اشاره به خیانت او داشت. در سری دیگری از توییت های حذف شده ، رپ ادعا کرد که همسرش و مادرش ، کریس جنر ، ظاهراً به دلیل نگرانی برای سلامتی او ، در تلاش بودند تا یک دکتر را “قفل کنند”.