SCOTUS رای 5-4 برای سرکوب رای گیری در ویسکانسین: آیا ایالات بیشتر از این درخواست پیروی می کنند؟

SCOTUS رای 5-4 برای سرکوب رای گیری در ویسکانسین: آیا ایالات بیشتر از این درخواست پیروی می کنند؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با دکتر کلارنس لوزان ، نویسنده ، فعال ، مدرس و رئیس گروه علوم سیاسی در دانشگاه هوارد همراه می شود.

“با رأی 5 – 4 ، SCOTUS اجازه می دهد تا ویسکانسین ده ها هزار رأی را بیرون بیاندازد ،” در یک تیتر دوشنبه در اسلات آمده است. به طور خلاصه ، حكم دیوان عالی آمریكا “آرای شهروندانی را كه در صندوق های رأی خود ارسال كرده اند باطل می شود – نه به این دلیل كه آنها فراموش كردند ، بلكه به دلیل عدم دریافت رای گیری تا پس از روز انتخابات به دلیل همه گیری كروناویروس بودند”. این مسئله چقدر خطرناک است؟

سازمان ملل متحد سه شنبه 7 آوریل را روز یادبود قربانیان نسل کشی رواندا نامگذاری کرده است. بی بی سی در سال گذشته در گزارشی نوشت: “فقط در 100 روز در سال 1994 ، حدود 800،000 نفر توسط افراط گرایان قومی هوتو به قتل رسیدند”. “آنها اعضای جامعه اقلیت توتسی و همچنین مخالفان سیاسی آنها را بدون توجه به منشأ قومی خود ، مورد هدف قرار دادند.” و فقط چند روز پیش ، “بقایای موجود در سد دره کشف شد که مقامات گفتند می توانند حاوی حدود 30،000 جسد باشند ، بیش از یک چهارم قرن پس از نسل کشی کشور که در آن 800000 توتس و هوتوس قومی که سعی در محافظت از آنها داشتند کشته شدند.” آسوشیتدپرس روز یکشنبه گزارش داد. آیا 26 سال بعد چیزی یاد گرفته ایم؟

با افزایش تعداد پرونده های COVID-19 ، “بیش از 100 گروه حقوق بشر بیانیه مشترکی صادر کرده اند که هشدار می دهد که پاسخ دولتها به بیماری همه گیر کروناویروس” در دوره جدیدی از سیستمهای بسیار گسترده نباید به عنوان پوششی برای استفاده در نظر گرفته شود. از نظارت دیجیتالی تهاجمی ، “” رویاهای مشترک در 2 آوریل گزارش شده است؟ این نگرانی چقدر بزرگ است؟

آلن مک لود در مقاله دوشنبه خود در MintPress News نوشت: “چه کسی قصد دارد هزینه آن را بپردازد؟ این آخرین حرفهایی بود که یک بیمار در حال مرگ COVID-19 از درریک اسمیت ، متخصص بیهوشی ثبت شده در پرستار در نیویورک سؤال کرد.” به نظر می رسد بیشتر از هزینه بالقوه او و خانواده اش ممکن است از دست دادن جان خود باشد. ” COVID-19 در حال افشای برخی حفره های واقعی در سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده است.

میهمانان:

دکتر کلارنس لوزان – نویسنده ، فعال ، مدرس و رئیس دانشکده علوم سیاسی در دانشگاه هوارد.

ایابو اوباسانجو – استاد دانشکده ویلیام و مری. دختر رئیس جمهور پیشین نیجریه ، اولوزگون اوباسانجو ، وی در سال 2003 به عنوان کمیسر بهداشت در ایالت اوگون نیجریه منصوب شد و در سال 2007 به مجلس سنا انتخاب شد ، جایی که وی رئیس کمیته بهداشت بود.

کریس گارافا – توسعه دهنده وب و تکنسین.

آلن مک لئود – دانشگاهی و روزنامه نگار. او نویسنده کار در اخبار MintPress News و مشارکت در انصاف و دقت در گزارشگری (FAIR) است ، و همچنین نویسنده “خبرهای بد از ونزوئلا: بیست سال اخبار جعلی و سوءاستفاده” است.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]


پاسخی بگذارید