sc اسکورت پورنو برهنه دارای رتبه سه گانه؟ ’ملانیا ترامپ در سفر Mar-a-Lago از کفش های بلند تا ران باز می شود

sc اسکورت پورنو برهنه دارای رتبه سه گانه؟ ’ملانیا ترامپ در سفر Mar-a-Lago از کفش های بلند تا ران باز می شود

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

در میان همه گیر شدن ویروس کرونا در ایالات متحده ، گزارش شد که رهبران کنگره در مورد یک لایحه جدید امداد برای “قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا” توافق کردند ، که باعث خشم شهروندان اینترنتی به دلیل پرداخت “ناچیز” 600 دلار به طور مستقیم به اشخاص حقیقی.

ملانیا ترامپ روز چهارشنبه به شوهرش ، رئیس جمهور دونالد ترامپ پیوست تا برای کریسمس به استراحتگاه Mar-a-Lago خود برود. هنگامی که آنها سوار Air Force One می شدند و از کاخ سفید حرکت می کردند ، FLOTUS در کنار ترامپ قایقرانی کرد و یک جفت کفش پاشنه پا چهار اینچی Eleonor Alta با پاشنه چرمی مشکی توسط Christian Louboutin پوشید.

بانوی اول یک مجموعه کاملا مشکی را پوشیده بود که شامل یک لباس کت پشمی مشکی دو سینه با یقه های برجسته و دامن روان بود و با عینک آفتابی قاب چهارگوش امضا شده ، ظاهر را جلب می کرد.

ملانیا ترامپ پس از ورود به فلوریدا ، چکمه ها و کت را خنثی کرد و به لباس های چوبی و یک لباس خال سفید و سفید تبدیل شد.

این چکمه ها که با قیمت 2،195 دلار به فروش می رسد ، خشم بسیاری از کاربران اینترنتی را برانگیخت ، زیرا آنها از نمایش آشکار ثروت در زمانی که بسیاری از مردم در ایالات متحده به “نیاز مبرم” رسیده و با بیماری همه گیر ویروس کرونا مبارزه می کردند ، ابراز تاسف می کنند.

برخی دیگر به رسانه های اجتماعی متوسل شدند و آنچه را که معتقد بودند “پورن استار” نامناسب مورد حمایت بانوی اول است ، تحقیر کردند.

همه به گروه نظریه های خاردار پیوستند ، زیرا برخی از ظاهر زیبا و بد “ملانیا ترامپ” در آن روز قدردانی کردند.

پیش از این ، پس از انتشار اخباری در آخر هفته که در میان همه گیر شدن ویروس کرونا ، رهبران کنگره اعلام کردند که سرانجام بر سر یک لایحه جدید امداد COVID-19 توافق کردند ، شهروندان اینترنتی لرزان شدند.

با هدف “خرد کردن ویروس و قرار دادن پول در جیب مردم آمریکا” توسط دموکرات ها ، همانطور که جمهوری خواهان متعهد شدند “کمک بیشتری در راه است” ، مردم خشم خود را از آنچه که به نظر می رسد یک مبلغ پرداخت مستقیم مستقیم است ، تخلیه کردند. به افراد ، فقط با 600 دلار.