‘Really Hungover’: ویکتوریا بکهام حقیقت را در پشت خروج چشمگیر خود از Spice Girls Presser فاش کرد

‘Really Hungover’: ویکتوریا بکهام حقیقت را در پشت خروج چشمگیر خود از Spice Girls Presser فاش کرد

ویکتوریا آدامز ، اکنون بکهام ، در دهه 1990 به عنوان بخشی از گروه دخترانه پر سر و صدا Spice Girls به شهرت جهانی رسید و از آن زمان در قلب فداکارترین طرفداران خود باقی مانده است – و نه فقط برای تک آهنگ های جذاب گروه.

هنگامی که ویکتوریا بکهام – معروف به Posh Spice – به طور اسرارآمیزی از یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 1997 در برزیل هنگامی که دختران اسپایس در اوج شهرت خود بودند ، هجوم برد ، جهان مبهوت شد. اما 23 سال بعد ، او سرانجام دلیل آن را فاش کرد – او “واقعاً در معلق بود”.

خروج ناگهانی او اخیراً توسط حساب کمدی SaintHoax و حساب زیر همراه با عنوان “ویکتوریا من در هر تماس بزرگنمایی هستم” در اینستاگرام و توییتر به اشتراک گذاشته شد. این کلیپ خیلی زود منتشر شد.

در این ویدئو ، بکهام در حالی که همبازیانش مل ب ، مل سی ، گری هورنر و اما بانتون همبازی می شوند ، در مورد برنامه های آینده خود و بت های موسیقی با بیان ضرب و شتم اسیر می شوند.

وقتی دوربین بزرگنمایی می کند ، مشخص می شود که همسر آینده دیوید بکهام قبل از اینکه همه چیز زیاد شود و او سرش را در دستان خود نگه دارد در تلاش است.

ویکتوریا سپس بی صدا بلند می شود ، پشت پرده ای ناپدید می شود و کنفرانس را ترک می کند. با این حال هم گروهی های او بی حرکت مانده و مانند اتفاقی که نیفتاده ادامه می دهند.

پیروان SaintHoax نمی توانند در مورد دلیل خروج خنده دار خواننده گمانه زنی کنند – و برخی از آنها درست حدس زده اند:

یکی از کاربران پیشنهاد داد: “او بدترین حالت خماری را داشت.”

دیگران فکر می کردند که خواننده یا نیاز فوری به دستشویی دارد یا دچار نقص عصبی شده است.

خوشبختانه ، ویکتوریا تصمیم گرفت حقیقت را در مورد این مسئله بریزد:

این ستاره 46 ساله در هنگام بازنشر کلیپ همراه با ایموجی های خنده ، در داستان های اینستاگرامی خود نوشت: “در دفاع از من واقعاً خمار بودم.”

اینستاگرام ویکتوریا بکهام

به نظر بسیاری از افراد پر شور و نشاط بیش از حد قابل تکرار است.

ویکتوریا بکهام در آغاز دهه 2000 پرفروش ترین گروه زن در تمام دوران را ترک کرد تا کار انفرادی خود را آغاز کند اما خیلی زود به صنعت مد روی آورد. او در 2007 و 2012 دوباره به گروه پیوست اما همچنان در حرفه طراحی خود و تربیت چهار بچه با افسانه فوتبال دیوید بکهام متمرکز شده است.