Quarantease: سازمان نوديست انگلستان شاهد افزايش 100 درصد اعضاي جديد در زمان همه گيري است

Quarantease: سازمان نوديست انگلستان شاهد افزايش 100 درصد اعضاي جديد در زمان همه گيري است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برهنگیسم بریتانیا در انگلستان قانونی است و قوانین این کشور در مورد جرائم جنسی اجازه می دهد که افراد این عمل را انجام دهند ، مشروط بر اینکه آنها قصد ندارند “زنگ خطر و پریشانی” ایجاد کنند.

یک سازمان برهنگی بریتانیا از افزایش 100 درصدی اعضای جدید در طی همه گیری های کروناویروس خبر داده است. ناتورالیسم انگلیس ، که زندگی بدون لباس را ترویج می کند و می خواهد آن را از نظر اجتماعی نیز قابل قبول تر کند ، گفت: در طی دو ماه گذشته بیش از 210 نفر به این سازمان پیوسته اند. طبق گفته ناتورالیسم انگلیس ، اگرچه ممکن است این تعداد اندک به نظر برسد ، اما در مقایسه با روزهای قبل از همه گیر ، یک حرکت عظیم است.

علاوه بر افزایش عضویت ، رویدادهای آنلاین توسط این سازمان ارتقا یافته است ، مانند یوگا برهنه ، قهوه برهنه و جلسات میخانه ، بیشتر از حد معمول ثبت نام کرده اند. اندرو ولوچ ، مدیر بازاریابی سازمان ، در یک گفت: “من مطمئن هستم كه تعداد سالم آن افراد ناگهان قادر به لخت شدن در خانه هستند زیرا مجبور نیستند لباس بپوشند. آنها فکر می كنند” این خوب است “. مصاحبه با اینویس ، افزود: به نظر می رسد که آفتاب گرفتن برهنه سرگرمی ملی جدید انگلیس است.

ولچ که خودش در سن 14 سالگی پس از بازدید از ساحل برهنه در فرانسه به این ایده رسیده است ، گفت این سازمان می خواهد افراد دیگر بدانند که چطور می توان آزادی نودیسم را آزاد کرد. Welch به Inews گفت: “ما در فضایی رشد می کنیم که می گوید:” مگر اینکه شما به عنوان این افراد زیبا ظاهر شوید ، باید واقعاً در یک جعبه مقوایی زندگی کنید. “

افرادی که برهنه گرایی را تمرین می کنند ، از این واقعیت که با رابطه جنسی در ارتباط است و به عنوان یک تابو درک می شوند ، ابراز تاسف می کنند. نیک و لینز ، یک زوج بلژیکی در دهه سی ، به نیوز گفتند: “متأسفانه ، بسیاری از مردم هنوز برهنگی را مستقیماً با سکس پیوند می دهند. اما ما فقط یک دسته افراد عجیب و غریب برهنه نیستیم”.

این نخستین باری نیست که مردم در هنگام همه گیری بدون لباس می روند. آنسل الگورت ، بازیگر آمریکایی ، ستاره فیلم اکشن “کودک درایور” ، در ماه آوریل برای جمع آوری پول برای کارمندان بهداشت از بین رفت ، در حالی که پیج وانزانت ، ستاره UFC و همسرش با تصاویر آشکار خود ، کاربران رسانه های اجتماعی را سرگرم کردند و نشان می دهد که چگونه این زوج در حال خرج کردن هستند تعطیلی.