POTUS ادعا می کند G. واشنگتن “اوقات سختی را برای پیروزی در انتخابات داشته است” ، توییتر را روشن می کند

POTUS ادعا می کند G. واشنگتن “اوقات سختی را برای پیروزی در انتخابات داشته است” ، توییتر را روشن می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس جمهور آمریكا دونالد ترامپ بارها و بارها همه گیر كوراو ویروس (COVID-19) را كه از اواخر دسامبر سال 2019 در چین آغاز شد ، به دلیل كاهش آمار نظرسنجی وی ، مقصر دانست ، زیرا دولت وی با انتقادهای سنگین بر سر راه حل بحران جایی كه بیش از 5 میلیون آمریکایی دارند ، مواجه است. به این بیماری آلوده شده اند و حداقل 164،603 فوت کرده اند.

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه گفت: جورج واشنگتن ، نخستین رئیس جمهور ایالات متحده و یکی از بنیانگذاران ایالات متحده ، “قبل از همه گیری کرونویروس” برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری او “سخت کار کرده بود”.

“نمی دانم شما دیده اید یا نه. نظرسنجی ها مانند کشتی موشکی در حال افزایش است. جورج واشنگتن قبل از ورود طاعون ، قبل از اینکه طاعون چین وارد شود ، سخت به من کتک می زد. “و سپس ، شما می دانید ، مانند هر کشور دیگری ، مانند سایر کشورها ، وقتی شما مورد اصابت قرار می گیرید ، بر شما تأثیر می گذارد ، و ما کمی پایین رفتیم.”

شنیده می شود میزبان نمایش هیو هییت در پاسخ به ادعاهای رئیس جمهور می خندید.

شهروندان اظهارات ترامپ را با طنز و تمسخر ملاقات کردند و برخی از آنها سوال کردند که آیا وی “می داند جورج واشنگتن کیست” یا نه.

سایر کاربران توییتر ، ترامپ را مورد تمسخر قرار دادند که وی می تواند در انتخابات مقابل کسی که “بیش از 200 سال” مرگ “بوده ، پیروز شود.

“اوه … ام … حتی لازم است اشاره کنم که چه اشتباهی در این گفته وجود دارد؟ اوم ، ترامپ ، جورج واشنگتن در انتخابات سال 2020 علیه شما شرکت نمی کند. او نوع دیگری بوده است ، اوه ، شما می دانید ، فوت کنید برای بیش از 200 سال ، “با توجه به توییت.

تعداد نظرسنجی های ترامپ در طول همه گیری های COVID-19 در مورد شیوه مدیریت وی از شیوع ویروس در این کشور ، جایی که بیش از 164،600 آمریکایی در اثر این بیماری درگذشته اند ، به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

طبق نظر هیل ، رتبه تأیید رئیس جمهور در شاخص نظرسنجی RealClearPolitics از 47.3 درصد در اواخر ماه مارس ، آغاز شیوع در ایالات متحده ، در اوایل ماه ژوئیه به 41.1 درصد رسید. با این حال ، از روز سه شنبه ، تأیید وی طبق گفته سایت 43 درصد بود.

مناظره های ریاست جمهوری ترامپ و بایدن

در طول برنامه رادیویی ، ترامپ گفت که ممکن است در جریان بحث و گفتگوهای ریاست جمهوری سال 2020 ایالات متحده علیه نامزد احتمالی دموکرات جو جو بایدن ، که رئیس جمهور گفت “هوشمند نبود” مواجه شود.

“اگر [Biden] اگر گفت “بله ، من یک صبحانه شگفت انگیز داشتم ، متشکرم که سؤال را پرسیدید ،” آنها به او می دهند ، آنها می گویند این یکی از بهترین پاسخ ها در تاریخ بود. بنابراین می دانید ، من می دانم چه چیزی مخالفم ، و دوز کمتری از آن با هیلاری داشتم [Clinton]. اما هیلاری باهوش بود. جو هرگز باهوش نبود. جو در زمان نخست هوشمند نبود. “

قرار است ترامپ و بایدن در ماه اکتبر در سه بحث و گفتگو با یکدیگر روبرو شوند ، پیش از رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر.

در ماه ژوئن ، بایدن با شاخص بیش از 10 امتیاز در شاخص میانگین RealClearPolitics ، ترامپ را هدایت کرد. در این میان ، امیدوار کننده ریاست جمهوری دموکرات با 7.2 امتیاز رئیس جمهور جمهوریخواه را هدایت می کند.