Post Malone فاش کرد که ویزاهای مختلف UFO ‘غیر قابل توضیح’ را داشته است

Post Malone فاش کرد که ویزاهای مختلف UFO ‘غیر قابل توضیح’ را داشته است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رپر یکی از بینایی ها را به عنوان تابش نور در آسمان و دیگری را به عنوان “سپر نیرویی” به شکل دایره ای توصیف می کند که جلوی چشمان او کشیده شده است.

پست مالون در پادکست جو روگان فاش کرده است که در طول زندگی خود چندین برخورد نزدیک داشته است و قدمت آن نه سال پیش است.

“من یکی را دیده ام. من احتمالاً 16 سال داشتم. “او گفت که حدود 20 دقیقه بعد از ورود به پادکست بعد از اینکه Rogan گفت که او از اعتقاد به مشاهدات UFO دریغ کرد.

مالون که 25 سال دارد ، گفت که این رؤیت در پایتخت نیویورک اتفاق افتاد و در آنجا در عمه و عموی خود ماند.

وی گفت: “عمه و عموی من بسیار سختگیر بودند و ما باید در مهلت بسیار سخت ، احتمالاً ساعت 10 شب به رختخواب برویم. و من به دنبال پسر عموی خود از پنجره بیرون می روم و این فقط نوری است که در آنجا می ماند و بعد از آن فقط f *** kin خاموش می شود. شما نمی توانید آن را توضیح دهید. “

“من از هم می افتم” سازنده ساز اعتراف کرد که خاطره وی از این حادثه “متوسط” است ، اما افزود که وی بعداً برخوردهای دیگری در یوتا و لس آنجلس داشت.

وی گفت: “من نمی توانم چند بار به شما بگویم ، زیرا قبلاً در Tarzana زندگی می کردم ، یک بالکن وجود داشت ، و مانند یک میدان نیروی کلاسیک به نظر می رسید. این نوع گنبد مانند یک گنبد به شکل دایره ای است ، “او گفت ، توصیف شیء کشیده شده و قبل از چشمان خود به شکل اصلی خود باز می گردد.

“و من دوست دارم ،” چگونه هیچ کس دیگر این را ندیده است؟ “اما من با چهار نفر دیگر مانند f *** در آنجا بودم و آنها نیز آن را دیدند.”

اخیراً تعداد بازدیدهای UFO در آمریکای شمالی رو به افزایش است. مرکز ملی گزارشگری UFO ، که گزارش هایی را از سراسر ایالات متحده و کانادا در مورد دیدنی های عجیب در آسمان جمع می کند ، در سال 2019 5،971 تماس و پیام دریافت کرده است ، در حالی که در مقایسه با 3،395 در سال 2018.

در ماه آوریل ، پنتاگون سه فیلم نیروی دریایی را از برخورد با آنچه که آن را “پدیده هوایی غیر قابل توضیح” توصیف کرده بود ، جدا کرد.

تا سال 2017 نبوده است که این اداره وجود یک کارگروه مخفی برای مطالعه هواپیماهای عجیب و اشیاء در حال پرواز را تأیید کرده است. این واحد با نام برنامه شناسایی تهدید هوایی پیشرفته ، از سال 2007 تا 2012 به نظر می رسد ، اگرچه اخیراً مشخص شده است که در یک پروژه دیگر تکامل یافته است.

این برنامه دوم ، که به عنوان کارگروه پدیده هوایی ناشناس شناخته می شود ، توسط سناتورها مورد بررسی قرار گرفته است ، که قوانینی را تهیه کرده است که از آن خواسته می شود دو بار در سال گزارش های UFO را به کمیته های اطلاعاتی و خدمات مسلح کنگره ارسال کند.

با این حال ، این بار تمرکز بر این است که آیا رؤیتها نمونه هایی از فناوری پیشرفت را که توسط مخالفان ایالات متحده به دست می آید و نه نشانه هایی از زندگی فرازمینی است ، نشان می دهد.