Plexiglass Faux Pas تیم پنس در پیشبرد بحث امشب

Plexiglass Faux Pas تیم پنس در پیشبرد بحث امشب

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان برای بحث امشب معاون رئیس جمهور آماده می شوند. بعد از چند رفت و برگشت ، سرانجام تیم پنس با یک سد پلکسی گلاس موافقت کردند.

میهمانان:

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی در مرکز پزشکی مجتمع جورج واشنگتن ، دانشیار پزشکی در دانشگاه جورج واشنگتن و بنیانگذار و مدیر اجرایی موسسه بهداشت AIM | آیا ترامپ واقعاً “BEAT” شده است؟

چاک زلاتکین – مدیر قانونگذاری و سیاسی اتحادیه پستی منطقه مترو نیویورک | بروزرسانی USPS

بردلی بلانکنشیپ – روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی و گزارشگر فری لند آمریکایی مستقر در پراگ که ستون آن را می توان در RT و CGTN.com یافت | های اجتماعی باید حاوی “InfoDemic” باشند

دانیل لازار – روزنامه نگار و نویسنده متخصص در قانون اساسی ایالات متحده و سیاست های شهری آمریکا | قره باغ و قرقیزستان توضیح داده شده است

ترامپ از زمان اخراج از والتر رید در رسانه ها فعالیت می کند. وی پس از تجربه شخصی خود با COVID ، اعلامیه ها و توییت هایی را منتشر کرده است. مدیر پزشکی مرکز پزشکی انسجام جورج واشنگتن ، دکتر میخائیل کوگان به این نمایش می پیوندد تا در مورد اینکه آیا ترامپ واقعاً COVID را کتک زده است ، بحث کند.

آمازون صنعت لجستیک را کاملاً تغییر شکل داده است ، بدون شک بهتر و بدتر است. چاک زلاتکین ، مدیر قانونگذاری و سیاسی اتحادیه پستی منطقه مترو نیویورک ، به ما در مورد چگونگی تحت تأثیر قرار گرفتن خدمات پستی ایالات متحده توسط محیط در حال تکامل اطلاعات می دهد.

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری مورد انتظار 2020 ، بحث در مورد مسئولیت های سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در کانون توجه قرار دارد. تحلیلگر سیاسی بردلی بلانکنشیپ برای توضیح “اطلاعات بد” به برنامه برمی گردد.

قره باغ کوهستانی یک منطقه مورد مناقشه است که می تواند به یک جنگ منطقه ای تبدیل شود. دولت قرقیزستان نیز با درگیری کنار آمده است. روزنامه نگار دانیل لازار برای توضیح هر دو موضوع به این برنامه می آید.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم