Piers Morgan به کارداشیان ‘Brain-Dead Bimbos’ در ستون جدید ادای احترام می کند

Piers Morgan به کارداشیان ‘Brain-Dead Bimbos’ در ستون جدید ادای احترام می کند

این هفته ، ستاره کیم کارداشیان در شبکه های اجتماعی وقتی گفت فصل بعدی نمایش تلویزیونی خانواده اش “Keeping Up With the Kardashians” بسیاری از آنها را شوکه کرد. اما برخی ظاهراً با خوشحالی این خبر را ملاقات می کردند.

روزنامه نگار پیشکسوت انگلیسی پیرس مورگان با ادای احترام ده ماده ای “صادقانه و صمیمانه” به کارداشیانز – خانواده ای که وی در ستون جدید خود برای دیلی میل از او به عنوان “یک گروه از بمب های مرگ مغزی خودشیفته بی استعداد” یادداشت می کند.

مجری برنامه صبح بخیر انگلیس با کنایه گفت که “هر شب برای چیزی دعا می کرد” نوشت: “من سرانجام می دانستم که سال 2020 یک بارقه کوچک اخبار خوب در میان همه انبوه بیچارگی و هرج و مرج توسط ویروس کرونا ارائه می دهد.” اتفاق بیفتد و بشریت را “در طغیان باشکوهی از شادی و خوشبختی غیرقابل کنترل” متحد کند.

برای مورگان ، این دقیقاً همان اتفاقی افتاد که اعلام شد “کارداشیان” پس از 14 سال پخش به زودی از بین خواهد رفت. “بدترین نمایش تلویزیونی جهان” ، همانطور که مورگان آن را لقب داد ، یکبار شاهد بیش از 10 میلیون بیننده بود ، تا اینکه در آخرین فصل به “کمترین میزان 800،000” رسید.

این روزنامه نگار خاطرنشان کرد: “به نظر می رسد که هیچ کس دیگر نمی خواهد با کارداشیانگ همراه باشد.”

©
عکس AP / جردن اشتراوس

پیرس مورگان جمعه ، 25 اکتبر 2019 در Beverly Hills ، کالیفرنیا به جوایز BAFTA Los Angeles Britannia در هتل بورلی هیلتون رسید.

این خبر توسط همبازی این برنامه ، همسر كانیه وست ، كیم كارداشیان ، در KUWTK در اینستاگرام خود اعلام شد ، زیرا وی فاش كرد كه فصل بعدی این برنامه ، كه در سال 2021 پخش می شود ، آخرین دوره آن خواهد بود.

“ما به عنوان یک خانواده تصمیم گرفتیم که این سفر بسیار خاص را خاتمه دهیم. ما بیش از همه شما که در تمام این سالها ما را تماشا کرده اید – در اوقات خوب ، اوقات بد ، خوشبختی ، اشک ، و بسیاری از روابط و فرزندان – سپاسگزاریم. ما برای همیشه خاطرات شگفت انگیز و افراد بی شماری را که در این راه با آنها ملاقات کرده ایم گرامی خواهیم داشت. ”

یک فرد ناشناس در مورد تصمیم صفحه شش توضیح داد ، با اشاره به خستگی روزافزون خانواده با نمایش زندگی شخصی خود بر روی صفحه ، که آنها را وادار به پایان دادن به نمایش “با یک یادداشت بالا” کرد.

ظاهراً مورگان یکی از کسانی بود که این خبر را به عنوان یک معجزه تحسین کرد زیرا “ده درس زندگی وحشتناک” را که خانواده کارداشیان طی بیش از یک دهه به دنیا داده است ، ذکر کرد. وی با اشاره به شهرت یافتن کیم کارداشیان ، ازدواج 72 روزه وی با ستاره بسکتبال کریس همفریس ، همچنین اشاره به خواهران و مادرانش گفت: لغزش های گاه به گاه و رفتار “ریاکارانه”.

و بعضی ، گرچه نه همه ، به نظر می رسید کاملاً با مورگان موافق هستند.

این نمایش که بینشی کاملاً صمیمی و گاها رسوایی از زندگی شخصی و حرفه ای طایفه کارداشیان – جنر فراهم می کند ، اولین بار در سال 2007 پخش شد.