‘Pac Racist’: دادخواست برای حذف کایلی جنر از کلیپ Cardi B بیش از 64،000 امضا جمع می شود

‘Pac Racist’: دادخواست برای حذف کایلی جنر از کلیپ Cardi B بیش از 64،000 امضا جمع می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

کایلی جنر ، ستاره “ادامه کار با کارداشیان” در گذشته با انتقادهای زیادی روبرو شده بود که به دلیل انتساب او به فرهنگ سیاه با شاخه های موی بافته خود و آرایش بیش از حد برنزه شده است. با این حال ، ظاهر اخیر او در کلیپ موسیقی Cardi B و Megan Thee Stallion مانند گذشته هرگز به گوش نرسید.

به گفته Change.org ، طوماری برای حذف اثر خلاصه كایللی جنر از فیلم WAP Cardi B در حال حاضر بیش از 64000 امضا دریافت كرده است.

این کلیپ موسیقی وحشی ، که همچنین مگان تیه استالین و سایر موسیقی دانان زن معتبر R&B را نیز در کارنامه خود دارد ، در این هفته برتر ظاهر شد ، و خیلی زود توجه نفرت کنندگان جنر را جلب کرد ، گفت که ظاهر او در این ویدئو “فقط غیر ضروری” بود.

نویسنده این دادخواست گفت: “این فیلم کامل بود تا اینکه ما K را دیدیم و من می خواستم تلفن خود را پرتاب کنم.”

دیگران یک پرچم مشابه را به اشتراک گذاشتند:

برخلاف تصور برخی از این ویدئو ، قرار بود “تمام آن تعالی زن سیاه” را بازی کند. اما جنر در واقع كسی بود كه در گذشته به دلیل ادعای منتسب به فرهنگ آفریقایی-آمریكایی مورد انتقاد شدید قرار گرفت ، به ویژه پس از آنكه وی تعدادی عکس منتشر كرد كه نشان می داد موهایش در گوشه یا پارچه انجام می شود. برخی از کاربران در آن زمان استدلال می کردند که مدل موهای وی تاریخچه در پشت آن را نادیده گرفته است.

اما پس از به اشتراک گذاشتن این طومار ، طبق گزارش Cardi B به دفاع از این مدل رسید و با گفتن توییت های حذف شده توسط رسانه های Pop Crave ، توجیهی حذف شده توسط رسانه ها را توجیه کرد که “همه چیز مربوط به نژاد نیست”.

چرا من کایلی را در موزیک ویدیوی خود قرار دادم؟ او با خواهر و دختر من در مهمانی بچه روزانه خود بسیار دوست داشتنی رفتار کرد. “، طبق گفته کاردی در یکی از توییت های خود. “تراویس و ست واقعاً نزدیک هستند و کریس جنر درمورد موارد خاصی که از آنها می خواهم و همسرش با من بسیار دلپذیر هستند به من مشاوره می دهند.”

بسیاری نیز با انتقاد از اینكه از خود طومار انتقاد كردند ، خاطرنشان كردند كه این اقدامات تعهدات نژادی مشخصی در پشت آن وجود داشته و اظهار داشته اند كه اگر جنر واقعاً سیاه پوست بود و خواسته هایی برای حذف وی از موزیك ویدئوی تمام سفید خواسته می شد ، این امر موجب اتهامات نژادپرستی در سراسر کشور.

برای دیگران ، این دعوی صرفاً اتلاف وقت بود.

برخی گفتند: “چگونه امضای دادخواستهای مهم به جای چیزی که هیچ کس نباید به آن اهمیت دهد؟”

با این حال ، در زمان نگارش ، این حرکت توسط بیش از 64000 نفر امضا شده و در حال شمارش است.