‘One Bad Brilliant ** s!’: آمریکایی ها به روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

‘One Bad Brilliant ** s!’: آمریکایی ها به روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/09/13/1080514483_0:0:3066:1725_1200x675_80_0_0_a_40403e234345197d0747d350b8083080.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202009191080514560-one-brilliant-bads-amicanans-pay- tribute-to-ruth-bader-ginsburg-/

روت بدر گینسبورگ ، اولین زن یهودی دادگاه عالی آمریکا روز جمعه در سن 87 سالگی در اثر عوارض ناشی از سرطان لوزالمعده درگذشت. با پایان یافتن نبرد مادام العمر او برای برابری ، آمریکایی ها از هر قشر زندگی به صورت آنلاین و شخصی دور هم جمع شده اند تا خاطرات خود را در مورد عدالت افسانه ای به اشتراک بگذارند.

هنگامی که مردم جمعه شب در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده برای عزاداری درگذشت دادستان دستیار روت بدر گینسبورگ گرد هم آمدند ، برخی تصمیم گرفتند تا با فاصله گرفتن از روابط اجتماعی و ادای احترام به صورت آنلاین ، با به نقل از جملات مبارز افسانه ای حقوق زنان ، با # RuthBaderGinsburg بلافاصله در توییتر ترند می شود.

یکی از کاربران نوشت: “#RuthBaderGinsburg او یک جنگجوی واقعی بود و یک قهرمان واقعی بود که از حقوق همه آمریکایی ها محافظت می کرد.”

دیگر کاربران فرصتی را برای یادآوری روند مد تعیین شده توسط این حقوقدان از دست ندادند ، وی که لباس معروف و مجلسی گردن آمریکایی را به نفع لباس مجلسی به سبک فرانسوی تزئین شده با گردنبندهای مختلف ، خندق می کرد. وی بعنوان یک مبارز سرسخت سرطان ، پس از اینکه فعالیت کرد ، با روال ورزش خود به الهام بسیاری تبدیل شد گهگاه خالدار در سالن بدنسازی دیوان عالی کشور.

با این حال ، برخی از آمریکایی ها بیشتر نگران جای خالی او در دادگاه عالی ایالات متحده بودند و بیشتر درباره زمان معرفی شدن جایگزین خود حدس می زدند تا اینکه چه کسی ممکن است باشد. گینزبورگ ، منتقد شدید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، درست پیش از مرگ نوه خود بیانیه ای را دیکته كرده بود و ابراز داشت “شدیدترین آرزو” او است كه “تا زمان نصب رئیس جمهور جدید” جایگزین نشود.

تاکنون مشخص نیست که آیا به درخواست وی پاسخ داده می شود؟ با این حال ، فیلم واکنش دونالد ترامپ به اخبار مربوط به مرگ او نیز در حال حاضر در رسانه های اجتماعی چرخیده است ، بسیاری آن را “لحظه ای شگفت انگیز” از رئیس جمهور آمریکا می خوانند ، وی که حریف سرسخت خود گینسبورگ را “یک زن شگفت انگیز” خواند.

یک نفر به اشتراک گذاشت: “اینrealDonaldTrump است که هیچ کس هرگز نمی بیند.”