Ofcom صدها مورد شکایت از کلیپ “Deepfake” ملکه شامل Megxit و TikTok Dance

Ofcom صدها مورد شکایت از کلیپ “Deepfake” ملکه شامل Megxit و TikTok Dance

کانال 4 انگلیس به دلیل عشق به پیام های کریسمس جایگزین از شخصیت های دیگری غیر از ملکه الیزابت دوم شناخته شده است ، طبق سنت. امسال ، صدا و سیما تصمیم گرفت تا از قدرت “deepfake” استفاده کند – و برخی فکر می کنند این کار کمی نزدیک به استخوان بود.

تنظیم کننده ارتباطات بریتانیایی Ofcom تأیید کرده است که 214 شکایت در مورد ویدیوی “deepfake” کانال 4 از ارسال ملکه توسط پیام پیام کریسمس در 25 دسامبر دریافت کرده است.

سخنگوی Ofcom به دیلی میل گفت: “ما در حال ارزیابی این شکایات بر خلاف قوانین پخش هستیم ، اما هنوز در مورد بررسی یا عدم تصمیم گیری تصمیم گیری کرده ایم.”

ویدیوی CGI “Queen” – در واقعیت با بازی Debra Stephenson – حتی قبل از پخش در روز کریسمس انتقادات شدیدی را به دنبال داشت. پیش نمایش این کلیپ شبکه را تقسیم کرد ، برخی از بینندگان این اقدام صداوسیما را “توهین آمیز” و “بدآموزی” خواندند ، در حالی که دیگران ایده “نبوغ” را تشویق کردند تا اطلاعات غلط را برجسته کنند.

Brexiteer برتر انگلیس ، نایجل فاراژ ، در هنگام پخش تعطیلات کانال 4 در توییتر ، نسبت به احتمال برگزاری دادگاه ملکه توسط doppelgänger واکنش نشان داد و نوشت: “چگونه جرات دارند”.

اما وقتی بالاخره از جشن جایگزین جشن رونمایی شد ، ابروهای بیشتری ایجاد کرد. سلطان عمیق جعلی نسبت به نوه اش پرنس هری و همسرش هالیوودی مگان مارکل ، و همچنین هدف گرفتن پسر دوم او ، شاهزاده اندرو ، که متهم شده است به دلیل عدم همکاری با دادستان های ایالات متحده در رابطه با دوستی با جفری اپستین مجرم جنسی محکوم شده ، هدف گیری می کند. .

ملکه جعلی گفت: “یک چیز که بسیاری از ما را پایدار نگه داشته خانواده های ما هستند ، به همین دلیل من از رفتن هری و مگان بسیار ناراحت شدم.”

وی افزود: “چند مورد آسیب آورتر از آن است كه شخصی به شما بگوید شركت كانادایی را ترجیح می دهیم.”

“اما حداقل من هنوز اندرو محبوبم را در نزدیكی خود دارم ، بعید به نظر می رسد كه او به این زودی ها به آمریكای شمالی برود.”

این کلیپ با اجرای یک رقص عجیب و غریب TikTok توسط پادشاه ، ارائه برخی کلمات در مورد اعتماد ، و هشدار به بینندگان در مورد باور هر آنچه می بینند و می شنوند. سپس ویدئو نشان می دهد که در واقع استفنسون رشته ها را می کشد.

علی رغم هیاهوی تقلید مسخره آمیز و صدها شکایت ، هنوز هم بسیاری از افراد دریافت کانال پیام کریسمس سلطنتی را خنده دار و “واقعی تر” از پخش واقعی ملکه که در همان روز از بی بی سی پخش شد ، پیدا کردند.