NYT در حال استفاده مجدد از Russiagate Playbook در چین

NYT در حال استفاده مجدد از Russiagate Playbook در چین

کارگران هدف اقدامات اعتصابی را اعلام کردند. NYT در استفاده مجدد از دفترچه بازی Russiagate در چین؛ فعالان خواستار پایان دادن به امپریالیسم در زندان هستند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند آدام ریان، رابط برای کارگران هدف متحد شوید! برای صحبت در مورد اعتصاب آینده خود برای اطمینان از دسترسی کارگران در Target به تجهیزات مناسب و حفاظتی مناسب و پرداخت خطر ، چرا واقعیت همه گیر منجر به تجدید حیات در فعالیت های کارگری شده است ، و اینکه چگونه تأکید هدف بر روی آنها ” نام تجاری خوب “به کارگران سازمان می دهد تا همکاران خود را برای مبارزه با روسای شرکتهایشان سازمان دهند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند جو لوریاسردبیر کنسرسیوم نیوز ، برای گفتگو در مورد مقاله جدید در نیویورک تایمز که حاکی از آن است که های اصلی در حال بازگرداندن دفترچه بازی فرسوده Rusgate خود هستند تا روایتی از مقصر چینی ها برای پاسخ ناموفق Coronavirus ایالات متحده ، چگونگی حدس و گمان های عمومی ترامپ در مورد تزریق بیماران Coronavirus به مواد ضد عفونی کننده نشان می دهد که دولت ایالات متحده برای گسترش اطلاعات غیرمترقبه خطرناک COVID-19 ، و چگونگی اقدام چین در آغاز درگیری با روایت برجسته و مورد حمایت آمریکا مبنی بر گسترش ویروس در ابتدا ، نیاز به کمک کمی در خارج از کشور دارد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند لالو گارسیا، هماهنگ کننده ملی ، اتحاد برای عدالت جهانی ، برای صحبت در مورد نامه جدید خود (تایید شده توسط امضا کنندگان از جمله آنگلا دیویس و دریافت کننده جایزه صلح نوبل ، آدولفو پرز اسکوویل) خواستار پایان دادن به “امپریالیسم زندان” ، و به طور گسترده تر ، چگونگی ایالات متحده است. دولت ده ها سال است که در تلاش است از الگوی کارسنجی بیش از حد بهره برداری خود برای ده ها کشور دیگر بهره برداری کند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند مکس بلومنتال، سردبیر The Grayzone ، مجری پادکست Rebels Modering و نویسنده کتاب The Management of Savagery ، تا در مورد طوفان کامل شکست ناشی از عدم پاسخ دولت فدرال ، تغییر دولت از بازار و نژادپرستی سیستمی ذاتی به سیاست آمریکا ، چگونگی استفاده وزارت امور خارجه و رسانه های اصلی از هرج و مرج Coronavirus برای پیشبرد مأموریت های تغییر رژیم در چین ، نیکاراگوئه و جمهوری دموکراتیک خلق کره و چگونگی اصلی گریزون. گزارش های میدانی با افشای تلاش های کودتای جناح راست در بولیوی و ونزوئلا منجر به تلاش های عاملان سیاسی سطح بالا برای هدف قرار دادن سایت شده است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید