NY AG می خواهد NRA منحل شود. مشکلات تجاری ترامپ به چشم می آید؛ گزارش کارخانه هسته ای چین و عربستان

NY AG می خواهد NRA منحل شود. مشکلات تجاری ترامپ به چشم می آید؛ گزارش کارخانه هسته ای چین و عربستان

آیا چین از طریق کمک به ساخت نیروگاه هسته ای با عربستان سعودی در رختخواب است؟ و گرمای بیشتر پس از کشف ادعا شده در مورد سوء رفتارهای مالی ، در انجمن ملی تفنگ (NRA) کاهش یافته است.

الیزابت مایرزدموکراسی منجر به دموکرات های خارج از کشور مراکش ، حقوقدان و سردبیر سابق داخل عربستان می شود ، در مورد اخیر وال استریت ژورنال بحث می کند که ادعا می کند عربستان سعودی بی سر و صدایی کارخانه ای را برای پردازش سنگ معدن اورانیوم به کیک زرد ساخته است و از اینکه آیا چین در این امر کمک می کند ، سوال می کند. روند! اینجا چه خبره؟

دیوید شولتز، نویسنده و استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و استاد در دانشکده های حقوق هملین و دانشگاه مینه سوتا ، در مورد دادستان کل نیویورک ، لتیتیا جیمز ، پرونده تشکیل دادخواست خواستار انحلال NRA است. این دادخواست ادعا می شود كه ده ها سال است كه رهبران سازمان برای دست یابی به دست خود – به نوبه خود 64 میلیون دلار در طی سه سال ، دستكارهای آن را غارت كرده اند. همچنین ، مشکلات تجاری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حال آشکار شدن است. دویچه بانك ، یكی از وام دهندگان مهم ترامپ در روزهای خود به عنوان شهروند خصوصی ، سال گذشته توسط سیروس آر. ونس جونیور دادستان ولسوالی منهتن منصوب شد كه طبق آنچه در یك گزارش نیویورك تایمز آمده است ، “اولین نمونه از تحقیقات جنایی مربوط به آقای ترامپ و معاملات وی با بانک آلمانی ، که بیش از 2 میلیارد دلار او و شرکتش را در طی دو دهه گذشته وام داده است. “

لایتسا والاسنماینده پیشین ایالت ایلینویز در منطقه 67 و موسس موسسه یادگیری و توانمندسازی والاس ، جزئیات مربوط به همه چیز راکفورد ، ایلینویز را در اختیار دارد. بیشتر تمرکز مورد توجه جنبش فعلی Black Lives Matter در شهرهای بزرگ ایالات متحده بوده است. با این حال ، ما همچنان شاهد حرکت زیادی در شهرهای کوچکتر و متوسط ​​در سراسر کشور هستیم. راکفورد با جمعیتی حدود 150000 نفر نیز از این قاعده مستثنا نیست. در تاریخ 30 ماه مه ، پلیس راکفورد برای پراکندگی جمعیتی که برای اعتراض به کلانتری منطقه 1 تجمع کرده بودند ، از گاز اشک آور استفاده کرد و درست در همین جمعه گذشته ، 9 نفر پس از برگزاری اعتراض با توجه به تاکتیک های تهاجمی پلیس در 30 مه ، بازداشت شدند. ناآرامی های زیادی در شهر وجود دارد. چه اتفاقی می افتد ، و چه کاری در مورد آن انجام می شود؟

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]