NPR که بودجه عمومی آن را تأمین می کند ، رسوایی شکارچی بایدن را “حواس پرتی خالص” می نامد

NPR که بودجه عمومی آن را تأمین می کند ، رسوایی شکارچی بایدن را “حواس پرتی خالص” می نامد

URL کوتاه دریافت کنید

کلی مک براید ، سردبیر NPR ، ادعا کرد تحقیقات نیویورک پست در مورد ایمیل های هانتر بایدن به شرکای تجاری اوکراینی و چینی خود – همراه با عکس های ناشایست از دختران خردسال روی لپ تاپ – “واقعاً داستان” نبود.

روزنامه نگاران و جمهوریخواهان برجسته به دلیل امتناع از ارائه گزارش در مورد افشاگری های فاش شده درباره پسر جو بایدن ، رئیس جمهور دموکرات ، در یک سایت خبری با بودجه عمومی تأسیس کرده اند.

کلی مک براید ، سردبیر عمومی رادیو عمومی ملی (NPR) در پاسخ به خواسته های خوانندگان از سایت ، توئیت کرد تا به رسوایی ایمیل های فاش شده در مورد تجارت هانتر بایدن در اوکراین و چین ، بیشتر بپردازد. این نامه های الکترونیکی نشان می دهد که بایدن جوان در حال نفوذ سیاسی پدرش به عنوان معاون رئیس جمهور باراک اوباما بود.

McBride به نقل از مدیر NPR برای اخبار به نقل از “ما نمی خواهیم وقت خود را صرف داستانهایی کنیم که واقعاً داستان نیستند و نمی خواهیم وقت شنوندگان و خوانندگان را صرف داستانهایی کنیم که صرفاً حواس پرتی است.” ترنس ساموئل. “و صادقانه بگویم ، جایی که ما به پایان رسیدیم ، این … یک رویداد سیاسی بود و ما تصمیم گرفتیم که با آن برخورد کنیم.”

مک براید گفت که “تعداد انگشت شماری داستان” که NPR در مورد آن منتشر کرده است نیویورک پست تحقیقات فقط به این موضوع پرداخت که چگونه سایت های رسانه های اجتماعی فیس بوک و توییتر از ارسال لینک به آن توسط کاربر جلوگیری کرده اند و اینکه چگونه “مبارزه” هانتر بایدن با سو abuse مصرف مواد مخدر خانواده های دیگر معتادان را تحت تأثیر قرار داده است.

خبرنگار رسانه ای NPR ، دیوید فولکنفلیک ، آخر هفته بیشتر پیش رفت و استدلال کرد که این داستان باید نادرست باشد زیرا این امر برای مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور مجدد دونالد ترامپ بسیار مناسب بوده و همچنین نیویورک پست بخشی از امپراتوری رسانه ای جهانی روپرت مورداک استرالیایی است.

وی هفته گذشته نوشت: “این داستان کاملاً در روایتی از رئیس جمهور ترامپ و متحدانش جا می گیرد که پیگیری غیرتمندانه هانتر بایدن برای برقراری روابط تجاری در خارج از کشور ، معاون سابق رئیس جمهور را نیز به خطر انداخته است.”

فولکنفلیک تأکید کرد: “محل برگزاری نیز مظنون است. نیویورک پست طرفدار ترامپ متعلق به روپرت مورداک ، یکی از طرفداران ثابت رئیس جمهور است ، علیرغم اینکه اخیراً در مورد احتمال انتخاب مجدد ترامپ شک کرده است.” “گزارشگر اصلی تهیه کننده سابق شان هانیتی ، بهترین دوست ترامپ در شبکه خبری مورد علاقه خود ، فاکس نیوز بود که توسط مرداک نیز کنترل می شد.”

گلن گرین والد ، بنیانگذار شرکت رهگیری، صریحاً NPR را به سرکوب داستان برای کمک به بایدن در پیروزی در انتخابات 3 نوامبر متهم کرد.

کتی پاولیچ ، الف اخبار فاکس همیار و ستون نویس The Hill ، گفته های McBride را “باورنکردنی” و “رقت انگیز” خواند.

صبح بخیر انگلیس مجری و سردبیر سابق اخبار جهان و آینه روزانه پیرس مورگان آن را “عجیب” خواند.

سفیر پیشین ایالات متحده در آلمان ، ریچارد گرنل تصمیم NPR را “فعالیت” خواند.

دونالد ترامپ جونیور هنگام ارسال شواهد جدید بهانه مک براید را “گاو نر ***” خواند و جو بایدن وقتی گفت که هرگز درباره فعالیت های تجاری پسرش بحث نکرده دروغ گفته است

و کمیته قضایی سنا جمهوری خواه و برخی از نمایندگان مجلس به ترامپ جونیور پیوستند و خواستار استرداد NPR شدند.

NPR در سال 1970 و در نتیجه کنگره تأسیس شد ، NPR در حال حاضر حداقل 16 درصد از بودجه خود را مستقیم یا غیرمستقیم از مودیان ایالات متحده می گیرد.