NPR ادعاهای شکارچی بایدن را پس می گیرد؛ اوکراین اروپا را بی ثبات می کند. ایران به توافق هسته ای خم نخواهد شد

NPR ادعاهای شکارچی بایدن را پس می گیرد؛ اوکراین اروپا را بی ثبات می کند. ایران به توافق هسته ای خم نخواهد شد

NPR مجبور است ادعاهای دروغین مبنی بر بی اعتبار شدن داستان لپ تاپ Hunter Biden توسط آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده را پس بگیرد.

الكساندر مرکوریسمدیر مسئول در theduran.com و مجری برنامه “The Duran” در یوتیوب ، برای بحث در مورد آخرین اخبار داستان لپ تاپ Hunter Biden به ما پیوست. NPR مجبور شد ادعای نادرستی را که در آن ادعا می کنند این ماجرا توسط آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده بی اعتبار شده است پس بگیرد. همچنین ، استاد حقوق جاناتان تورلی استدلال می کند که مطبوعات هرگز این داستان را به صورت صریح پوشش نداده اند.

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد اردن به ما پیوست. پادشاهی اردن به آشوب کشیده شد زیرا خبر تلاش برای کودتا منطقه را شوکه کرد. همچنین ، روابط بین اسرائیل و اردن به نقطه پایینی رسیده است ، زیرا بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر اسرائیل ، از تأمین آب به اردن مطابق با توافقنامه صلح وادی آرابا در سال 1994 خودداری کرد.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث در مورد سیاست های بین المللی با محوریت اروپای شرقی به ما می پیوندد. دولت اوکراین وضعیت بسیار خطرناکی را ایجاد کرده است زیرا آنها نیروها و مواد جنگی را در نزدیکی مناطق جداشده در شرق و همچنین در نزدیکی مرز با کریمه جمع کرده اند. همچنین ، بسیاری از آنها این س questionال را مطرح می کنند که آیا با بازگشت قدرتهای نومحافظه کار افراطی در DC ، دولت بایدن در منطقه قفقاز جورجیا مشکلی ایجاد خواهد کرد؟

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، برای بحث در مورد اخبار ویروس کرونا به ما می پیوندد. کارشناسان در حال بررسی آخرین شماره ویروس کرونا هستند تا مشخص کنند آیا شواهدی از آنچه “موج چهارم” عفونت نامیده شده است است. همچنین ، به نظر می رسد همه گیری در هند از کنترل خارج می شود ، زیرا آنها اکنون روزانه 100000 مورد را ثبت می کنند.

میکو پیلد، نویسنده و فعال ، برای بحث درباره اسرائیل به ما می پیوندد. مقامات اسرائیلی با دموکراسی برای فلسطینی ها مخالفت کرده اند ، زیرا تهدید می کنند اگر فلسطینی ها از حق تعیین سرنوشت خود استفاده کنند و حماس را به عنوان نماینده سیاسی خود در انتخابات آینده انتخاب کنند ، “همه چیز را متوقف می کنند”. همچنین ، شهادت در دادگاه فساد نتانیاهو به جلو پیش می رود ، زیرا سردبیر سابق یک سایت خبری می گوید که به وی دستور داده شده داستان های مثبتی درباره نخست وزیر و همسرش ارائه دهد.

اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد سیاست ایالات متحده در خاورمیانه به ما پیوست. پیش از برگزاری یک نشست مهم در وین ، موضع خود را مجدداً تکرار کرد که ایالات متحده باید با لغو تحریم ها و بازگشت به توافق هسته ای (برنامه جامع اقدام مشترک) بدون مصالحه موافقت کند. همچنین ، مقامات اسرائیلی همچنان ابراز نارضایتی می کنند که دولت بایدن در حال بازگشت به توافق است.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی: قانون اساسی ، دادگاه عالی و انحطاط دموکراسی آمریکا” برای بحث در مورد ونزوئلا به ما پیوست. با گذشت دو ماه از دولت بایدن ، بسیاری از خود می پرسند که آیا او جنگ داغی با ونزوئلا آغاز کرده است؟ اعتقاد بر این است که درگیری های نظامی در مرز مرزهای ونزوئلا و کلمبیا محصول مداخله آمریکا و بخشی از برنامه بایدن برای سرنگونی کشور نفت خیز است.

جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، برای بحث در مورد دکتر مارتین لوتر کینگ ، جونیور به ما پیوست در سالگرد ترور دکتر کینگ ، نورم سلیمان و جف کوهن مقاله ای در کنسرسیوم نوشتند خبری که در آن آنها از تحقیر لیبرال مخالفت دکتر کینگ با نظامی گری ایالات متحده در آخرین سال زندگی خود بحث می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم