Netizens Wonder Who ‘Hollywood Dumbass’ تصمیم گرفت بازیگر اسرائیلی Gal Gadot را به عنوان ‘کلئوپاترا’ انتخاب کند

Netizens Wonder Who ‘Hollywood Dumbass’ تصمیم گرفت بازیگر اسرائیلی Gal Gadot را به عنوان ‘کلئوپاترا’ انتخاب کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گال گدوت بازیگر اسرائیلی پیش از این اعلام کرده بود که دوباره با کارگردان “Wonder Woman” پتی جنکینز برای حضور در یک فیلم جدید در مورد ملکه افسانه ای مصر کلئوپاترا همکاری خواهد کرد.

گال گدوت ، بازیگر متولد اسرائیل ، در 11 اکتبر فاش کرد که در تلاش برای بازی در نقش کلئوپاترا در بازخوانی حماسه ای است که توسط الیزابت تیلور در کلاسیک 1963 مشهور شد ، و اعتراض در مورد انتخاب وی به عنوان ملکه افسانه ای مصر را برانگیخت.

گدوت به توییتر رفت تا هیجان خود را از پیوستن دوباره نیروهای “Wonder Woman” به کارگردانی پتی جنکینز ، کارگردان “Wonder Woman” برای پروژه جدید “مهیج” که به تهیه کنندگی پارامونت پیکچرز و نویسندگی Laeta Kalogridis ساخته شده ، به اشتراک بگذارد.

با این حال ، این اعلامیه بحث داغی را در شبکه های اجتماعی آغاز کرد ، زیرا برخی از انتخاب بازیگر زن اسرائیلی به عنوان ملکه مصر انتقاد کردند و اظهار داشتند که یک زن عرب یا سیاه پوست بهتر می توانست برای این نقش مناسب تر باشد. کلئوپاترا آخرین حاکم بطلمیوسی مصر در مصر متولد شد و ریشه خانوادگی خود را از یونان مقدونیه و بطلمیوس اول سوتر ، یکی از سرداران اسکندر بزرگ ، ردیابی کرد. با این حال ، دقت هیچ منعی برای خشمگین شدن در میان مظنونان معمول در توییتر نبود.

با ورود به بحث ، Laeta Kalogridis نویسنده فیلمنامه اشاره کرد که کلئوپاترا نه عرب بود و نه سیاه ، بلکه یونانی مقدونیه بود.

سایر کاربران اینترنتی نیز این موضع را تکرار کردند.

در حالی که دانشمندان مدرن برای تعیین اصل و نسب فراعنه سازنده اهرام معروف مصر باید به آثار هنری باستان متكی باشند ، فتح اسكندریان بر ملت در سالهای 332-331 قبل از میلاد یونانیان و مقدونیه های یونان و مقدونیه ها را تا زمان تسخیر توسط رومی ها قاطعانه تثبیت كرد. پس از سقوط رم ، مصر تا زمان تسخیر اعراب بر کشور در قرن 7 ، بخشی از امپراتوری روم شرقی (بیزانس) باقی ماند ، که باعث ایجاد جمعیت ، ایمان و زبان ملت مدرن شد.

جلسه آنتونی و کلئوپاترا توسط لارنس آلما-تادما

با توجه به یک آشتی بیشتر ، دیگران در شبکه های اجتماعی اشاره کردند که گادوت ، رتبه سوم این ماه در لیست پردرآمدترین بازیگران زن فوربس برای سال 2020 ، یک قرعه کشی بزرگ در گیشه بود.

در حالی که هیچ پاسخ رسمی از طرف گال گادوت به بحث و جدال پیرامون انتخاب وی در نقش کلئوپاترا داده نشده است ، این بازیگر در توییت خود نوشت که فیلم آینده اولین باری است که داستان حماسی از طریق “چشم زنان ، پشت و جلوی دوربین” گفته می شود “