Netizens Hysterical پس از یادگیری اینکه ترامپ از پزشک معتقد به رابطه جنسی با شیاطین پشتیبانی می کند

Netizens Hysterical پس از یادگیری اینکه ترامپ از پزشک معتقد به رابطه جنسی با شیاطین پشتیبانی می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دکتر استلا ایمانوئل در کامرون به دنیا آمد و مدرک پزشکی خود را در نیجریه دریافت کرد. وی اکنون یک پزشک ثبت شده در تگزاس در ایالات متحده است. او یک کلینیک کوچک را اداره می کند و کلیسایی دارد به نام Firepower Ministries.

کاربران رسانه های اجتماعی پس از آنکه گزارش های رسانه ای اعلام کردند ، پزشکانی که دونالد ترامپ در توییتر از آن حمایت کرده اند ، اسرارآمیز مانده اند ، معتقد است که مشکلات زنان و زایمان مانند کیست یا آندومتریوز نتیجه افرادی است که رابطه جنسی با دیو دارند.

در طول خطبه ، دکتر ایمانوئل ادعا كرد كه شیاطین به صورت زنانه صورت می گیرند و در خواب با مردان رابطه جنسی برقرار می كنند ، اسپرم خود را جمع می كنند و سپس هنگام رابطه جنسی با زنان و تولید مثل این روش از آن استفاده می كنند. ایمانوئل ادعا می کند که اسپرم شیطانی باعث بیماری ها و بیماری های مختلفی می شود. علاوه بر این ، دکتر ایمانوئل معتقد است که از DNA بیگانه برای معالجه مردم استفاده می شود و دولت آمریکا بخشی از خزندگان را اداره می کند.

ترامپ تصویری را منتشر کرد که در آن ایمانوئل به همراه سایر پزشکان از هیدروکسی کلروکین به عنوان درمانی برای بیماری کورو ویروس استفاده می کنند ، که 4.4 میلیون نفر را در ایالات متحده آلوده کرده و بیش از 148،000 کشته است.

رئیس جمهور پیش از این ، داروی ضد مالاریا را ستوده است. با این حال ، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که در برابر این بیماری مؤثر نیست. علاوه بر این ، امانوئل و سایر پزشکان ادعا كردند كه ماسكها جلوی انتشار COVID-19 را نمی گیرند.

برخی از شهروندان شهروندان از این خبر متعجب شدند و از این سوال پرسیدند که آیا دکتر ایمانوئل باید به عنوان پزشک اجازه فعالیت داشته باشد یا خیر.

برخی دیگر از شهروندان معتقدند که علیرغم اعتقاد پزشک به مباحث بحث برانگیز مانند بیگانگان و رابطه جنسی با شیاطین ، نباید عقیده وی مبنی بر اینکه هیدروکسی کلروکین در مقابل تاجی مؤثر است ، نادیده گرفته شود.

برخی از کاربران حتی اظهار داشتند كه كسانی كه دکتر ایمانوئل را مسخره كردند ، این كار را به صورت هدفمند انجام دادند ، زیرا آنها نمی خواهند مردم ببینند كه ترامپ درمورد تأثیر هیدروکسی كلروكین در برابر COVID-19 درست است.

شهروندان دیگر با این ایده که رابطه جنسی با شیاطین داشته باشند مشغول …