Netizens Grin در نقش استفان میلر یک دزدکی نگاهی به دفتر پس از ریاست جمهوری ترامپ ارائه می دهد

Netizens Grin در نقش استفان میلر یک دزدکی نگاهی به دفتر پس از ریاست جمهوری ترامپ ارائه می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

دونالد ترامپ ، چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده ، پس از ترک کاخ سفید به جای جان بایدن ، به پالم بیچ ، فلوریدا ، نقل مکان کرد تا دفتر پس از ریاست جمهوری را در باشگاه خصوصی خود مار-لا-لاگو تأسیس کند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، روز دوشنبه با استفان میلر ، مشاور سابق سیاست های مهاجرتی خود ملاقات کرد ، در حالی که دومی با انتشار عکسی از برخی جزئیات دفتر جدید ترامپ در فلوریدا خبر داد.

به گفته میلر ، ملاقات این دو “بسیار عالی” بود ، با تصویری که در دفتر ترامپ پس از ریاست جمهوری لبخند می زد. یک ناظر دقیق می توانست شماره ای از روزنامه وال استریت ژورنال را روی میز ترامپ ، همراه با عینک خواندن ، مجسمه ای از خود در گوشه اتاق و چندین عکس بر روی دیوارها ، به ویژه یکی از چهره های ترامپ در کوه راشمور ، مشاهده کند.

شهروندان اینترنتی که به نظر می رسید عکس را با کوچکترین جزئیات مطالعه می کنند ، با یک بطری کوچک کک رژیم غذایی روی میز ترامپ که پشت تلفن پنهان شده بود ، بسیار خشمگین شدند. اگر این نبود که رئیس جمهور سابق فقط چند روز قبل برای تحریم کوکاکولا فراخوانده بود ، این توجه هرگز جلب توجه نمی کرد.

بطری کک رژیم غذایی تنها بخشی از تصویر بود که توسط برخی از افراد اینترنتی مورد انتقاد قرار گرفت. به ویژه ، آنها با انتقاد از میلر برای نامگذاری ترامپ “رئیس جمهور” بدون اینکه نشان دهند دوره یک دوره ای وی به پایان رسیده است.

برخی از کاربران از ظاهر میلر و ترامپ خندیدند.

برخی دیگر اظهار داشتند که این عکس از آنجا که “بیش از حد مواد خواندن” برای واقعی بودن تصویر به صحنه رفته است ، و از بخشهای “خودشیفته” دکور ، از جمله مجسمه ترامپ و تصویر کوه راشمور ، خندیدند.

به نظر می رسد که ترامپ یک تکه از فلز دیواری مرزی و مکزیک روی میز خود ، همراه با برخی از تصاویر خانوادگی دارد.

میلر پیش از این مشاور سیاست مهاجرتی ترامپ بود و بازدید وی از دفتر POTUS 45 در فلوریدا در میانه آنچه پس از افزایش تعداد مهاجران از کشورهای آمریکای لاتین به مرزهای آمریکا می گویند ، “بحران مرزی” است. بسیاری از جمله رئیس جمهور پیشین معتقدند که بحران موسوم به نتیجه سیاست های مهاجرتی بایدن است ، در تضاد کامل با سیاست های ترامپ.