Netizens Giggle به عنوان Sean Spicer Trolls Pelosi به دلیل “نقض” قوانین زبان جنسیتی در Twitter Bio

Netizens Giggle به عنوان Sean Spicer Trolls Pelosi به دلیل “نقض” قوانین زبان جنسیتی در Twitter Bio

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

مجلس نمایندگان ایالات متحده قوانین جدیدی را به تصویب رسانده است که در واقع استفاده از اصطلاحات خاص جنسیتی در زبان “رسمی” مجلس ، مانند “مرد” را ممنوع می کند. “زن” ؛ “پدر”؛ و “مادر” مقررات پیشنهادی دموکرات ها در تلاش برای ایجاد فضای “شمول و تنوع” ارائه شده است.

شان اسپایسر ، دبیر مطبوعاتی پیشین کاخ سفید ، نانسی پلوسی سخنگوی کاخ سفید ایالات متحده را به دلیل “نقض” قوانین جدید کاخ ، که استفاده از زبان های جنسیتی را ممنوع می کند ، در بیوگرافی توئیتر خود مورد تمسخر قرار داده است.

اسپایسر در یک پست اینستاگرامی ، تصویری از زندگی نامه پلوسی را پیوست کرد که در آن از خودش به عنوان “مادر و مادربزرگ” یاد می کرد.

اگرچه به خودی خود تخلف محسوب نمی شود ، چون مقررات جدید فقط در مورد اسناد مجلس اعمال می شود ، توصیف شخصی “جنسیتی” Pelosi به صورت آنلاین مورد تمسخر قرار گرفته است.

©
رویترز / جاناتان ارنست / عکس پرونده

شان اسپایسر ، وزیر مطبوعات کاخ سفید ، جلسه توجیهی روزانه خود را در کاخ سفید در واشنگتن ، ایالات متحده ، 2 ژوئن 2017 برگزار می کند.

“شعار حزب دموکرات:” همانطور که می گویم عمل کنید ، نه همانطور که من می کنم! “یکی از کاربران ، که احساسات وی را با دیگران تقسیم کرد ، اظهار نظر کرد:” چه شوخی است و البته قوانین در مورد ol ‘Nancy اعمال نمی شود. “

“بنابراین ما می توانیم اکنون او را” آن “بنامیم؟” متعجب از یک شهروند اینترنتی دیگر ، در حالی که شخص دیگری تأکید کرد که او فراموش کرده است “فرد زایمان” را در بیوگرافی خود قرار دهد.

نانسی پلوسی که اخیراً به عنوان رئیس مجلس انتخاب شد ، روز جمعه قوانین جدید را اعلام کرد. این مقررات ، نمایندگان مجلس نمایندگان را ملزم به استفاده از کلمات و عبارات خنثی جنسیتی در اسناد می کند.

این قوانین جدید خشم و تمسخر را برانگیخته است – و به نظر می رسد که پس از آنکه نماینده امانوئل کلیور نماز افتتاحیه در کنگره را با گفتن “آمین و اوومن” به پایان رساند ، نتیجه معکوس داده است ، علیرغم اینکه کلمه “آمین” از عبری کتاب مقدس آمده و به معنی ” واقعاً “یا” همینطور باشد “و هیچ معنایی جنسیتی ندارد.